Kaged Muscle Kasein 1800 g
  • Kaged Muscle Kasein 1800 g
  • Kaged Muscle Kasein, nutričné hodnoty

Kasein - Kaged Muscle

#20_004

Kasein je 100% izolát micelárneho kazeínu. Pomaly a nepretržite vyživuje svaly až na 8 hodín neustálym prísunom esenciálnych aminokyselín.

Príchuť
Hmotnosť
50,86 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Kazeín s pomalým a nepretržitým vstrebávaním


Kasein
je 100% izolát micelárneho kazeínu, ktorý je vyrábaný inovatívnym procesom mikrofiltrácie z najkvalitnejšieho mlieka. Vďaka tejto unikátnej filtračnej metóde Kasein zachováva štrukturálnu integritu bielkovín, čo zaručuje, že si konečný produkt udržiava svoju prirodzenú micelárnu štruktúru, nachádzajúcu sa v mlieku. Kazeín pomaly a nepretržite vyživuje svalové bunky až na 8 hodín neustálym prísunom esenciálnych aminokyselín vytvárajúcich ideálne prostredie pre rast, regeneráciu a ochranu svalov.

Výhody:

  • podporuje rast svalovej hmoty 
  • 24 g - 25 g bielkovín v jednej dávke (podľa príchute)
  • vysoká biologická hodnota 
  • vynikajúci aminokyselinový profil
  • zlepšuje regeneráciu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (36 g) v 240 – 350 ml studenej vody a užite pred spaním, alebo veľkého časového odstupu medzi hlavnými jedlami. Pre maximálny účinok užite dve dávky denne.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie

Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#20_004

Čokoládový kokteil natural

Micelárny kazeínový izolát, alkalizovaný kakaový prášok, práškový kokosový olej (kokosový olej, maltodextrín, modifikovaný potravinový škrob), prírodná čokoládová aróma, zmes gúm (guarová guma, xantanová guma, karagenan), morská soľ, stévia, sukralóza - E955.

Vanilkový kokteil natural

Micelárny kazeínový izolát, práškový kokosový olej (kokosový olej, maltodextrín, modifikovaný potravinový škrob), prírodná vanilková aróma, zmes gúm (guarová guma, xantanová guma, karagenan), morská soľ, stévia, sukralóza - E955.

Alergény

Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: