Jumbo Scitec Nutrition
  • Jumbo Scitec Nutrition

Jumbo Scitec Nutrition, 2860 g

#12_039

Jumbo  prispieva k zachovaniu a zvyšovaniu objemu svalovej hmoty a k zabezpečeniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj svalov.

Príchuť
43,90 €
S DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Gainer obohatený o kreatín a BCAA


Jumbo
 môže pomôcť k zabezpečeniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj. S obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke a s veľkou dózou energetickej bomby „6-carb“ matrixu.

JUMBO obsahuje srvátkovú bielkovinu, ktorá je zdrojom bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú nevyhnutné pre vznik tkanív a ich udržiavanie v tele. Preto bielkoviny, nachádzajúce sa v produkte JUMBO, prispievajú k zachovaniu a zvyšovaniu objemu svalovej hmoty.

JUMBO obsahuje sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou.

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje patentovaný „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou.

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek.

Výhody:

  • 50 g kvalitných bielkovín v jednej dávke
  • podporuje zvyšovanie hmotnosti
  • obsahuje 5 druhov kreatínu
  • podporuje rast a regeneráciu svalov
  • obsahuje BCAA

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (220 g) v 400 ml vody užívajte 1 dávku denne podľa možnosti po tréningu.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_039

Špecifické referencie

ean13
728633102624

Čokoláda
Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), dextróza, ovsená múka (glutén), Palatinose™ (izomaltulóza), maltodextrín, fruktóza, nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %), waxy maize – sacharidy (z kukurice), kreatín monohydrát, čokoládová aróma, L-glutamín, L-arginín Base, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, uhličitan horečnatý, L-izoleucín, L-valín, alfa-ketoglutarát-vápenatý, L-ornitín hydrochlorid, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, L-alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).

Jahoda
Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), dextróza, ovsená múka (glutén), Palatinose™ (izomaltulóza), maltodextrín, fruktóza, waxy maize – sacharidy (z kukurice), kreatín monohydrát, jahodová aróma, farbivo: beetrootred, L-glutamín, L-arginín Base, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, uhličitan horečnatý, L-izoleucín, L-valín, alfa-ketoglutarát-vápenatý, L-ornitín hydrochlorid, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, L-alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).

Vanilka
Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), dextróza, ovsená múka (glutén), Palatinose™ (izomaltulóza), maltodextrín, fruktóza, waxy maize – sacharidy (z kukurice), kreatín monohydrát, vanilková aróma, L-glutamín, L-arginín Base, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, uhličitan horečnatý, L-izoleucín, L-valín, farbivo: riboflavín, alfa-ketoglutarát-vápenatý, L-ornitín hydrochlorid, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, L-alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).

Alergény
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, lepku, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 220 g

220 g

RVH (%)*

Energia

3394 kJ

808 kcal

40 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

6,9 g

1,6 g

9,9 %

8 %

Sacharidy

z toho cukry

144 g

59 g

55 %

66 %

Bielkoviny

50 g

100 %

Vláknina

1 g

-

Soľ

0,26 g

4,3 %

Horčík

59 mg

16 %

Draslík

365 mg

18 %

"6-CARM" MATRIX

149 g

-

Dextróza, Palatinose™ (izomaltulóza: uhľohydrát s nízkym glykemickým indexom), ovsená múka, maltodextrín, fruktóza, vosková kukuričný škrob.

"JUMBO" EXTRA INGREDIENT MATRIX

8803 mg

-

Proprietary CREA-BOMB multi-component creatine matrix

5610 mg

-

Kreatín monohydrát, MicronTech mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát.

HEMO-NO matrix

1056 mg

-

L-arginín Base (800 mg), L-ornitín HCI (88 mg), Alfa-ketoglutarát vápenatý (88 mg).

JUMBO AMINO SELECT matrix

957 mg

-

L-glutamín (946 mg), L-alanín (11 mg).

BCAA XPRESS 100% pure essential amino acid complex

940 mg

-

L-leucín (500 mg), L-izoleucín (220 mg), L-valín (220 mg).

Support complex

240 mg

-

Uhličitan horečnatý (235 mg), BioPerine® (5 mg)

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).