Scitec Nutrition Jumbo Professional 1620 g
  • Scitec Nutrition Jumbo Professional 1620 g
  • Scitec Nutrition Jumbo Professional, nutričné hodnoty

Jumbo Professional - Scitec Nutrition

#12_007

Jumbo Professional pre tých, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus a pre tých, ktorí majú vďaka pravidelnej aktivite extrémne potreby na prijatie energie.

Príchuť
Hmotnosť
23,72 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Gainer s vysokým obsahom sacharidov a bielkovín


Jumbo Professional
pre tých, ktorí majú veľmi rýchly spaľovací metabolizmus a vďaka pravidelnej aktivite majú extrémne potreby na prijatie energie.

Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami. Zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín. Vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy. Sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín.

Jumbo Professional obsahuje aj sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami.

Každá dávka Jumbo Professional obsahuje dávku 6,600 mg patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu (6 foriem kreatínu). Je vedecky dokázané, že kreatín v 3 g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvičeniach v krátkych časových intervaloch (napr.: posilňovanie alebo intervalový kardio tréning).

Jumbo Professional je obohatený aj o extra dávkou aminokyselín vrátane esenciálne aminokyseliny.

Horčík a vitamín C, prispievajú k tlmeniu únavy a vyčerpanosti, ako aj k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín, k tlmeniu vyčerpanosti, k normálnej činnosti nervového systému (k neurotransmisii a svalovej kontrakcii, vrátane srdcového svalu), k normálnym procesom tvorby energie premenou látok, k rovnováhe elektrolytov, k udržiavaniu zdravého stavu kostí a zubov, a zohráva tiež úlohu pri delení buniek. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu, cez to k zachovaniu normálneho stavu chrupaviek, a k zachovaniu normálneho stavu ciev. Zohráva tiež úlohu pri ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Jumbo Professional je tiež obohatený aj o BioPerine, patentované výťažky čierneho korenia.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke 
  • podporuje zvýšenie hmotnosti 
  • obsahuje 5 druhov kreatínu 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov 
  • obohatený o BCAA

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (162 g) v 400 ml vody. Užívajte 1 dávku denne, podľa možnosti po tréningu.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_007

Banán

Bielkovinový koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín). Ovsená múka (lepok), maltodextrín PalatinoseTM (izomaltóza), fruktóza. Kreatín monohydrát, kukuričný škrob, taurín, banánová aróma. Zahusťovadlo: xantánová guma, L-arginin Base, L-glutamín, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát. L-alanín, L-izoleucín, L-valín, uhličitan horečnatý, beta alanín. Kreatín citrát, instantný kreatín monohydrát, kyselina L-askorbová, Kre-Alkalyn®. Pufrovaný kreatín monohydrát, L-karnitín L-tartarát, kreatín pyruvát. L-lyzín hydrochlorid, L-fenylalanín, L-ornitín hydrochlorid, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, alfa-ketoglutarát vápenatý. kyselina alfa-lipoová, BioPerine® [výťažky ovocia Piper (95 % piperín)]. Informácia pre alergikov: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, lepku, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Čokoláda

Bielkovinový koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín). Ovsená múka (lepok), maltodextrín PalatinoseTM (izomaltóza), dextróza, fruktóza. Kreatín monohydrát, nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %).kukuričný škrob, taurín, čokoládová aróma. L-arginin Base, L-glutamín, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát. L-alanín, L-izoleucín, L-valín, uhličitan horečnatý, beta alanín, kreatín citrát, zahusťovadlo: xantánová guma; instantný kreatín monohydrát, kyselina L-askorbová, Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatín monohydrát, L-karnitín L-tartarát, kreatín pyruvát, L-lyzín hydrochlorid, L-fenylalanín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-ornitín hydrochlorid, alfa-ketoglutarát vápenatý, kyselina alfa-lipoová, BioPerine® [výťažky ovocia Piper (95 % piperín)].

Malina

Bielkovinový koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín). Ovsená múka (lepok), maltodextrín PalatinoseTM (izomaltóza), dextróza, fruktóza. Kreatín monohydrát, malinová aróma, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová, kukuričný škrob, taurín, L-arginin Base, L-glutamín, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, L-alanín, L-izoleucín, L-valín, uhličitan horečnatý, beta alanín, kreatín citrát, zahusťovadlo: xantánová guma; farbivo: karmazín****, Ponceau 4R****; instantný kreatín monohydrát, kyselina L-askorbová, Kre-Alkalyn®, pufrovaný kreatín monohydrát, L-karnitín L-tartarát, kreatín pyruvát, L-lyzín hydrochlorid, L-fenylalanín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; L-ornitín hydrochlorid, alfa-ketoglutarát vápenatý, kyselina alfa-lipoová, BioPerine® [výťažky ovocia Piper (95 % piperín)].

Alergény
Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 9

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 7,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_012

Značka: Nutrend

Compress B.I.G. - Nutrend

Compress B.I.G. je objemový sacharidovo - proteínový suplement s unikátnym zložením, ktorý môžete konzumovať už počas strečingovej fázy svojho tréningu.

Cena 20,40 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_011

Značka: Nutrend

Mass Gain - Nutrend

Mass Gain s obsahom 20 % bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Gainer obohatený o vitamíny a BCAA.

Cena 16,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]