Jumbo Professional Scitec Nutrition
  • Jumbo Professional Scitec Nutrition

Jumbo Professional Scitec Nutrition

#12_007
Hodnotenie 

Jumbo Professional pre tých, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus a pre tých, ktorí majú vďaka pravidelnej aktivite extrémne potreby na prijatie energie.

Príchuť
Hmotnosť
23,72 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Gainer s vysokým obsahom sacharidov a bielkovín


Jumbo Professional
pre tých, ktorí majú veľmi rýchly spaľovací metabolizmus a vďaka pravidelnej aktivite majú extrémne potreby na prijatie energie.

Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka, sú kompletnými bielkovinami. Zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín. Vrátane 9-tich aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy. Sú to menovite: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín.

Jumbo Professional obsahuje aj sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami.

Každá dávka Jumbo Professional obsahuje dávku 6,600 mg patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu (6 foriem kreatínu). Je vedecky dokázané, že kreatín v 3 g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvičeniach v krátkych časových intervaloch (napr.: posilňovanie alebo intervalový kardio tréning).

Jumbo Professional je obohatený aj o extra dávkou aminokyselín vrátane esenciálne aminokyseliny.

Horčík a vitamín C, prispievajú k tlmeniu únavy a vyčerpanosti, ako aj k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín, k tlmeniu vyčerpanosti, k normálnej činnosti nervového systému (k neurotransmisii a svalovej kontrakcii, vrátane srdcového svalu), k normálnym procesom tvorby energie premenou látok, k rovnováhe elektrolytov, k udržiavaniu zdravého stavu kostí a zubov, a zohráva tiež úlohu pri delení buniek. Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu, cez to k zachovaniu normálneho stavu chrupaviek, a k zachovaniu normálneho stavu ciev. Zohráva tiež úlohu pri ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Jumbo Professional je tiež obohatený aj o BioPerine, patentované výťažky čierneho korenia.

Výhody:

  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke 
  • podporuje zvýšenie hmotnosti 
  • obsahuje 5 druhov kreatínu 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov 
  • obohatený o BCAA

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (162 g) v 400 ml vody. Užívajte 1 dávku denne, podľa možnosti po tréningu.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_007

Špecifické referencie

ean13
5999100000162
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Jumbo Professional Scitec Nutrition

Jumbo Professional Scitec Nutrition

Jumbo Professional pre tých, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus a pre tých, ktorí majú vďaka pravidelnej aktivite extrémne potreby na prijatie energie.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 4

Kód: #27_011

Značka: Nutrend

Mass Gain Nutrend

Recenzia(e): 0

Mass Gain s obsahom 20 % bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Gainer obohatený o vitamíny a BCAA.

Cena 16,70 €
Viac
Vypredané