Isotec Race - Scitec Nutrition

#12_126

Izotonický nápoj na doplnenie stratených elektrolytov, sacharidov a tekutín.

Príchuť
Hmotnosť
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Tréning s odporom (posilňovací tréning) a výkonnostný tréning môžu rovnako vyčerpať energetické zásoby organizmu, prípadne môžu spôsobiť stratu vody a elektrolytov. Horúci a vlhký vzduch túto skutočnosť môže len ďalej zvyšovať, čo môže zapríčiniť ďalšie zníženie výkonnosti. Z toho dôvodu môže byť dopĺňanie všetkých vyčerpaných, životu dôležitých látok, veľmi prospešné. Isotec Race obsahuje sacharidové zdroje „tri-carb“, ktorý je charakteristický tým, že obsahuje sacharidy vyznačujúce sa 3-mi odlišnými vlastnosťami.

Pripravený nápoj s obsahom sacharidov a elektrolytov prispieva počas dlhšie trvajúcich výkonnostných tréningoch k udržiavaniu výkonnosti a výkonu a k zvyšovaniu vstrebávania vody. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas aj po intenzívnom tréningu. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť denným príjmom 200 mg vitamínu C na viac, než je jeho odporúčaná denná dávka (čo sa nachádza v 1 dávke Isotec Race). Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.*

Isotec Race sa vyrába pridaním extra minerálnych látok, spomedzi ktorých:

·        draslík prispieva k normálnej činnosti nervového systému a svalov*

·        horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov a k normálnej syntéze bielkovín*

·        fosfor prispieva k správnej činnosti bunkových membrán*

·        horčík a fosfor prispievajú k normálnym procesom výmeny látok pre tvorbu energie, k zachovaniu normálneho stavu kostí a zubov*


*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        obsahuje zmes 3 druhov sacharidov

·        dodáva energiu

·        podporuje silu a výkon

·        s obsahom vitamínov

·        osviežujúci nápoj


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (33 g) v 500 ml vody denne. Užívajte počas telesnej aktivity pre doplnenie tekutín, elektrolytov (minerálnych látok). Isotec Race možno užiť 30 – 60 minút pred tréningom pre podporu doplnenia sacharidov a tekutín, možno ho tiež užívať po tréningu pre doplnenie glykogénových zásob vo svaloch.

Zloženie:

Citrónový ľadový čaj:
Maltodextrín, dextróza, fruktóza, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; hydrogén fosforečnan disodný, dihydrogén fosforečnan draselný, hydrogén fosforečnan horečnatý, arómy: čierny čaj, citrón; kyselina L-askorbová, farbivo: amónny karamel, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K.

Malinový ľadový čaj: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; hydrogén fosforečnan disodný, dihydrogén fosforečnan draselný, hydrogén fosforečnan horečnatý, arómy: malina, čierny čaj; kyselina L-askorbová, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K, farbivo: Ponceau 4R***.

Pomaranč: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, pomarančová aróma, hydrogén fosforečnan disodný, dihydrogén fosforečnan draselný, hydrogén fosforečnan horečnatý, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; kyselina L-askorbová, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; farbivo: Sunset yellow FCF***.

*** Môže mať nepriaznivý účinok na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, orechov, arašidov, zeleru, rýb a kôrovcov. 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_126
6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: