IsoFit - Nutrex

#22_004

IsoFit je jednoducho ultračistý srvátkový proteínový izolát.

Príchuť
Hmotnosť
43,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

IsoFit je prvý srvátkový proteínový izolát, ktorý má skutočnú gurmánsku chuť. IsoFit obsahuje 25 g najčistejšieho srvátkového izolátu v jednej dávke. Viac ako 12 g EAA spolu s takmer 6 g BCAA pomáhajú podporovať maximálnu syntézu svalových proteínov.

IsoFit je jednoducho ultračistý. Na dosiahnutie najlepšej chuti srvátkového izolátu sa použil práškový MCT olej a organické inulínové vlákno namiesto zahusťovadiel. Zaistí extrémne rýchle trávenie a vstrebávanie živín do svalov pre maximálnu podporu svalovej obnovy po intenzívnom tréningu alebo kedykoľvek počas dňa. Každá dávka IsoFit obsahuje esenciálne komplexné aminokyseliny (EAA), vrátane aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), ktoré pomáhajú so syntézou pre vyššiu silu a väčší objem svalov. Navyše má naozaj lahodné príchute a ľahko so rozpúšťa.

Výhody:

·        bez lepku a laktózy

·        podporuje rast a obnovu svalov

·        100 % srvátkový izolát

·        25 g proteínu v jednej dávke

·        obsahuje 12,2 g EAA a 5,9 g BCAA

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku v 150 ml vody a užite hneď po tréningu. IsoFit môžete tiež užiť kedykoľvek počas dňa, medzi jedlami, aby pomohol regenerovať a budovať objem svalov.

Zloženie:

Banán:
Srvátkový proteínový izolát CFM, MCT, kazeinát sodný, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, prírodné a umelé ochucovadlá, oraganický inulín z agávy, chlorid sodný, xantánová guma, guarová guma, škorica, sukralóza, acesulfám draselný.

Čokoláda:
Srvátkový proteínový izolát CFM, MCT, kazeinát sodný, inulín , kakaový prášok, chlorid sodný, prírodné a umelé ochucovadlá, xantánová guma, guarová guma, sukralóza, acesulfám draselný.

Vanilka:
Srvátkový proteínový izolát CFM, MCT, kazeinát sodný, oxid kremičitý, slnečnicovom lecitín, oraganický inulín z agávy, prírodné a umelé ochucovadlá, chlorid sodný, xantánová guma, guarová guma, sukralóza, vanilkový prášok, acesulfám draselný.

Alergény: Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#22_004
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: