• Znížená cena
 • Novinka
Iso Whey Zero Black BioTechUSA
 • Iso Whey Zero Black BioTechUSA
 • Iso Whey Zero Black BioTechUSA, nutričné hodnoty

Iso Whey Zero Black BioTechUSA

#11_020

Iso Whey Zero Black je ochutený srvátkový izolát s 90 % obsahom bielkovín, s kreatínom, aminokyselinami, chelátovým zinkom a vitamínom B3.

Príchuť
Hmotnosť
19,50 €
17,75 € Zľava 9%
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Srvátkový proteínový izolát
s vysokým obsahom bielkovín


Iso Whey Zero Black
bol vyvinutý pre tých, ktorí nepoznajú kompromisy, pretože obsahuje extra aktívne zložky špeciálne prispôsobené extrémnym potrebám. Iso Whey Zero Black má najvyšší obsah bielkovín 90 %. Budovanie svalov je založené na optimálnom príjme bielkovín, pretože bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty. Tento proces sa nazýva anabolizmus. Okrem toho každá dávka obsahuje aj 3 g kreatínu, čo prispieva k zlepšeniu fyzickej výkonnosti počas pravidelných krátkych tréningov s vysokou intenzitou.

Správna hladina testosterónu je tiež rozhodujúca pre výkonnosť, takže medzi zložkami výrobku nájdeme aj diglycinát zinočnatý, ktorého obsah zinku prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterón u v krvi. Produkt tiež obsahuje niacín, bežne nazývaný vitamín B3. Aminokyselina L tryptofán a zdrojové zlúčeniny niacínu (nikotínamid, kyselina nikotínová) sú prekurzory alebo metabolity koenzýmu NAD (nikotínamid adenín dinukleotid), ktorý ako koenzým pre znášajúci elektróny je dôležitou súčasťou energetického metabolizmu. Niacín tiež prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.


Native Whey Isolate je vyrábaný z čerstvého mlieka, po pasterizácii, mikro a ultrafiltrácia je výlučne vy konávaná pri nízkej teplote. Po tom je surovina pulverizovaná v špeciálnych sušiacich komorách. Vďaka tejto unikátnej procedúre je štruktúra proteínu zachovaná v plnšej forme a ostáva bohatá na imunoglobín a laktoferín, ktoré prispievajú k obrannému mechanizmu tela. Produkt neobsahuje chemikálie a iné kontaminujúce látky.

Výhody: 

 • obohatený o 90 % bielkovín
 • základnou zložkou je Native Whey Isolate
 • obsahuje 3 000 mg kreatínu v jednej dávke
 • obsahuje pridaný L-glutamín, AAKG a L-tryptofán
 • obsahuje Diglycinát zinočnatý pre optimálnu hladinu testosterónu
 • obohatený o niacín, prekurzor NAD
 • bez cukru*, bez laktózy** a bez lepku***
 • bez palmového oleja
 • bez konzervantov
 • rýchle a ľahké vstrebávanie

*Toto tvrdenie sa týka výrobku pripraveného na konzumáciu zriedeného vodou. Bez cukru: <0,5 g/100 ml v nápoji pripravenom na konzumáciu.
**Toto tvrdenie sa týka výrobku pripraveného na konzumáciu zriedeného vodou Bez laktózy : <0,1 g laktózy/100 ml v nápoji pripravenom na konzumáciu.
***Bezlepkový podľa nariadenia EÚ.

Proteín

Je základnou stavebnou jednotkou v ľudskom tele. Je zdroj živín, ktorý pozostáva z aminokyselín produkovaných našim telom alebo prijímaných z externých zdrojov. Prispieva k udržiavaniu a rastu svalových tkanív. Zvýšený príjem proteínu potrebujete, ak športujete, ak chcete nabrať svalovú hmotu, ak chcete schudnúť alebo keď starnete. 

Užívanie proteínových nápojov je rýchlym, praktickým a vysoko efektívnym spôsobom ako zabezpečiť telu potrebné bielkoviny. Proteínový prášok je ľahko stráviteľný.

BCAA

Majú v stave zotavovania po tréningu anabolické účinky na metabolizmus proteínov. Takéto účinky tiež chránia svaly pred degradáciou proteínov (katabolizmom) v mimotréningových dňoch. Bolo dokázané, že za tento stav je zodpovedný primárne leucín, ktorý je významným stimulantom proteosyntézy6) (procesu tvorby bielkovín.

Viac o BCAA.

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte v šejkri 1 dávku (30 g = 2 vrchovaté polievkové lyžice) prípravku s 300 ml vody. V tréningové dni užívajte 1 dávku ihneď po tréningu, v netréningové dni 1 dávku popoludní.

Upozornenie

Neodporúča sa osobám mladším ako 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám a osobám, ktoré užívajú lieky.

Skladovanie:

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_020

Čokoláda

Srvátkový proteínový izolát 72 % [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4 %, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, arómy, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka fosforečnany vápenaté)], L-arginín alfa ketoglutarát, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), soľ, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý,
nikotínamid, kyselina nikotínová.

Jahoda

Srvátkový proteínový izolát 75 % [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója) sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4 %, L-glutamín, arómy, krémová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), pro tihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], kyselina (kyselina citrónová), L-arginín alfa ketoglutarát, zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), emulgátor: lecitíny (sója), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, soľ, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý, nikotínamid, kyselina nikotínová, farbivo (Allura červená AC)*.

Vanilka

Srvátkový proteínový izolát 77 % [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], mikronizovaný kreatín monohydrát 11,4 %, L-glutamín, arómy, kré mová zložka [čiastočne hydrogenovaný kokosový tuk, odtučnené sušené mlieko, emulgátory (E471, E472a), glukózový sirup, sacharóza, mliečna bielkovina, stabilizátor (fosforečnany draselné), protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté)], L-arginín alfa ketog lutarát, emulgátor: lecitíny (sója), zahusťovadlá (karagénan, xantánová guma), soľ, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), L-tryptofán, sladidlo (sukralóza), diglycinát zinočnatý, nikotínamid, kyselina nikotínová, farbivo (tartrazín)*.

*Allura červená AC, tatrazín: Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sója, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #11_016

Značka: BioTechUSA

Iso Whey Zero BioTechUSA

Iso Whey Zero je srvátkový proteínový izolát bez pridaného cukru, bez laktózy a lepku s extra pridanými aminokyselinami BCAA a glutamínom.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 17,75 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]