Iso Whey Zero BioTechUSA
  • Iso Whey Zero BioTechUSA

Iso Whey Zero BioTechUSA

#11_016
Hodnotenie 

Iso Whey Zero je srvátkový proteínový izolát bez pridaného cukru, bez laktózy a lepku s extra pridanými aminokyselinami BCAA a glutamínom.

Príchuť
Hmotnosť
17,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Srvátkový izolát obohatený o BCAA


Iso Whey Zero
je vysoko čistý srvátkový proteínový izolát, ktorý sa vstrebáva extrémne rýchlo a ľahko. Je očistený od nežiadúcich látok bez pridaného cukru, laktózy a lepku. Ideálny pre aktívnych športovcov, alebo pre ľudí ktorí sa snažia o nárast svalov. Taktiež je vhodný pre ľudí v diéte, ktorý dokáže nahradiť malé jedlá alebo večeru.

BioTechUSA Native Whey Isolate je vyrábaný z čerstvého kravského mlieka po pasterizácii, mikro a ultrafiltrácia je výlučne vykonávaná pri nízkej teplote. Po tom je surovina pulverizovaná v špeciálnych sušiacich komorách. Vďaka tejto unikátnej procedúre je štruktúra proteínu zachovaná v plnšej forme. Je bohatá na imunoglobín a laktoferín, ktoré prispievajú k obrannému mechanizmu tela. Produkt neobsahuje antibiotiká, chemikálie a iné kontaminujúce látky.

Výhody:

  • vysoko čistý prémiový srvátkový izolát 
  • vyrobený z čerstvého kravského mlieka 
  • extrémne rýchlo a ľahko sa vstrebáva 
  • zlepšuje regeneráciu po náročnom tréningu 
  • podporuje rast svalov 
  • nízky obsah sacharidov a tukov 
  • bez pridaného cukru, lepku a laktózy

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku prípravku (25 g) v 200 ml alebo 350 ml** vody. (**V prípade maximálneho zriedenia je pripravený nápoj bez laktózy). V tréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku ihneď po tréningu. Keď netrénujete, užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku popoludní. 

Upozornenie

Príchuť tiramisu obsahuje kofeín. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. 10 mg kofeínu/100 ml hotového nápoja. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5°C až 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_016
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Iso Whey Zero BioTechUSA

Iso Whey Zero BioTechUSA

Iso Whey Zero je srvátkový proteínový izolát bez pridaného cukru, bez laktózy a lepku s extra pridanými aminokyselinami BCAA a glutamínom.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero Nutrend

Recenzia(e): 0

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 17,75 €
Viac
Vypredané

Kód: #21_006

Značka: Syntrax

Nectar Syntrax, 907 g

Recenzia(e): 0

Nectar je najkvalitnejší izolát srvátkového proteínu, ideálny pre optimálnu svalovú regeneráciu, zachovanie a obnovu poškodeného svalového tkaniva.

Cena 29,10 €
Viac
Vypredané