Najnovší článok

Vyhľadávanie

Hyper Mass BioTechUSA, 2270 g
  • Hyper Mass BioTechUSA, 2270 g

Hyper Mass BioTechUSA, 2270 g

#11_026_2

Hyper Mass nápojový prášok s obsahom sacharidov, bielkovín a kreatínu, zdroj veľkého obsahu vlákniny, bez pridaného cukru.

Príchuť
38,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Varianty
Popis

Kvalitný zdroj sacharidov, bielkovín, kreatínu a vlákniny


Hyper Mass
 je vynikajúcou voľbou pre milovníkov prírastku hmoty, pretože teraz môžete dopĺňať zvýšený príjem kalórií potrebný pre rast s produktom, ktorý sa skladá zo starostlivo vybraných zložiek. 


Obsahuje tiež 3,25 g mikronizovaného (menšia veľkosť častíc) kreatín monohydrátu na dávku, ktorý má priaznivejšie vlastnosti ako klasický kreatín monohydrát.

Tricarbo Matrix 

Je komplex sacharidov pozostávajúci z troch rôznych zdrojov sacharidov s rozličným glykemickým indexom, bez pridaného cukru*.

Protein Blend 

Obsahuje 3 rôzne zložky bielkovín ktoré majú rôznu vstrebateľnosť na zabezpečenie zdrojov bielkovín potrebných na rast svalovej hmoty. 

Aby sa zabezpečila vyváženosť, každá porcia obsahuje 1,4 g tuku

Hyper Mass je vhodný: 

  • pre ženy aj mužov 
  • na podporu regenerácie svalov po tréningu 
  • pre vyššiu telesnú hmotnosť a rast svalovej hmoty 
  • pokiaľ máte problém užiť požadované kalórie

TriCarbo Matrix, ideálny komplex sacharidov bez pridaného cukru

Príjem kalórií navyše je dôležitý počas objemovej fázy, čo možno primárne dosiahnuť zvýšením spotreby sacharidov a bielkovín. Okrem množstva je tiež dôležité venovať pozornosť príjmu kvalitných živín. TriCarbo Matrix obsahuje sacharid (maltodextrín), ktorý má vysoký glykemický index, a veľké množstvo vlákniny s nízkym glykemickým indexom vo forme inulínu. Okrem toho obsahuje aj kukuričný škrob, ktorý je moderným a obľúbeným zdrojom sacharidov. Táto komplexná sacharidová receptúra je ideálna na pokrytie príjmu energie potrebnej na objemovú fázu a to všetko bez pridaného cukru*. 

*Výrobok obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Protein Blend: srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, srvátkový proteínový izolát.

Protein Complex obsahuje 3 zložky bielkovín s rôznou vstrebateľnosťou. Vďaka ich vysokým biologickým hodnotám vám poskytujú skvelý zdroj bielkovín počas objemovej fázy.

Vyvážené zloženie pre nárast 

Je veľmi dôležité, aby gainer obsahoval všetky tri makronutrienty v správnom pomere a Hyper Mass spĺňa túto požiadavku: okrem vysokého obsahu bielkovín sa medzi jeho zložkami nachádzajú aj sacharidy a tuky. 

Mikronizovaný kreatín monohydrát

Kreatín je makromolekula obsahujúca tri aminokyseliny (glycín, metionín, arginín); zvyšuje fyzickú výkonnosť počas opakovaného krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou.  

Odporúčané dávkovanie 

Zmiešajte 1 dávku (65 g = 2 odmerky) v 450 ml vody. V tréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku večer.

Upozornenie 

Produkt s príchuťou karamel-kapučíno obsahuje 36 mg kofeínu na 100 g, preto sa odporúča len od 18 rokov. Neodporúča sa tehotným ženám.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_026_2

Čokoláda

Maltodextrín 51 %, srvátkový proteínový koncentrát, inulín 7 %, nízkotučný kakaový prášok, kukuričný škrob 5 %, mikronizovaný kreatín monohydrát 5 %, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, emulgátor: lecitíny (sója), srvátkový proteínový izolát, soľ, sladidlo (sukralóza).

Jahoda

Maltodextrín 53 %, srvátkový proteínový koncentrát, inulín 7 %, kukuričný škrob 5 %, mikronizovaný kreatín monohydrát 5 %, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor: lecitíny (sója), soľ, srvátkový proteínový izolát, sladidlo (sukralóza), farbivo (Allura červená AC)¹.

Karamel-kapučíno

Maltodextrín 53 %, srvátkový proteínový koncentrát, inulín 7 %, kukuričný škrob 5 %, mikronizovaný kreatín monohydrát 5%, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), nízkotučný kakaový prášok, arómy, zahusťovadlo (celulózová guma), emulgátor: lecitíny (sója), soľ, srvátkový proteínový izolát, sladidlo (sukralóza).

Lieskový oriešok

Maltodextrín 51 %, srvátkový proteínový koncentrát, inulín 7 %, nízkotučný kakaový prášok, kukuričný škrob 5 %, mikronizovaný kreatín monohydrát 5%, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), zahusťovadlo (celulózová guma), emulgátor: lecitíny (sója), arómy, soľ, srvátkový proteínový izolát, sladidlo (sukralóza).

Vanilka

Maltodextrín 54 %, srvátkový proteínový koncentrát, inulín 7 %, kukuričný škrob 5 %, mikronizovaný kreatín monohydrát 5 %, kazeinát vápenatý (obsahuje mlieko), zahusťovadlo (celulózová guma), arómy, emulgátor: lecitíny (sója), srvátkový proteínový izolát, soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín)¹.

¹Tartrazín, Allura červená AC: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 65 g

RVH (%)*

Energia

1076 kJ

254 kcal

13 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

1,4 g

0,78 g

1,9 %

3,9 %

Sacharidy

z toho cukry

38 g

4,9 g

15 %

5,2 %

Bielkoviny

20 g

39 %

Vláknina

5,4 g

-

Soľ

0,65 g

11 %

Mikronizovaný kreatín monohydrát

z toho kreatín

3,25 g

2,9 g

6,5 %

5,7 %

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).