Hydroxycut Hardcore Next Gen - MuscleTech

#18_018

Termogénny spaľovač tukov.

Príchuť
Množstvo
16,20 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Hydroxycut Next Gen je jeden z najsilnejších termogénnych spaľovačov tukov, navrhnutý pre podporu zníženia telesného tuku. Ďalšia evolúcia v podobe HardCore series Next Gen prináša potentnú dávku účinných látok v takej kombinácii, ktorá zaistí maximálne sústredenie. Obsahuje extrakt zo zeleného čaju pre spaľovanie tuku, vysoká dávka kofeínu umožní fungovať aj v období náročnej diéty, ktorá je spojená s kalorickým deficitom a následnou únavou.

EGCG zo zeleného čaju napomáha metabolizmu lipidov, pôsobí tiež ako antioxidant. Výťažok zo zázvoru napomáha k normálnej hladine cukru v krvi, k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a trávenia, pôsobí priaznivo na imunitný systém.

Výhody:

·        extra výkonný spaľovač tukov

·        vysoký obsah extraktu zo zelenej kávy

·        250 mg kofeínu v jednej dávke

·        zlepšuje sústredenie


Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsule približne 30 až 60 minút pred raňajkami a 2 kapsule 30 až 60 minút pred obedom. Neprekračujte dávku 4 kapsúl v priebehu 24 hodín.

Zloženie: L-Ornitín HCl, kofeín bezvodý, extrakt zo zelenej kávy (ako coffea canephora robusta), extrakt zo zeleného čaju (ako camellia sinensis) (list), extrakt z blue skullcap (ako scutellaria lateriflora) (koreň), extrakt zo šalvie červenokorennej (ako salvia miltiorhiza) (koreň), zázvor (ako zingiber officinale) (koreň), veggie kapsula (hypromelóza, oxid titaničitý), stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény:
Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#18_018
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: