HydroPure Whey Protein Amix Nutrition, 1600 g
  • HydroPure Whey Protein Amix Nutrition, 1600 g
  • HydroPure Whey Protein Amix Nutrition, 1600 g

HydroPure Whey Protein Amix Nutrition, 1600 g

#13_009

HydroPure Whey Protein čistý hydrolyzovaný CFM® srvátkový izolát. Podporuje rast svalov, urýchľuje a zlepšuje regeneráciu.

Príchuť
46,80 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Srvátkový izolát s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tukov a sacharidov


Amix Hydro Pure Whey Protein
je špičkový proteín so 100 % obsahom značkovej suroviny Hydrovon®. Hydrovon® je čistý hydrolyzovaný CFM® srvátkový izolát. Produkt je navyše obohatený o komplex peptidov PepFormTM, pH-Active komplexom a probiotikami LactoSpore®.

HydroPure Whey Protein je najmodernejší srvátkový proteín. Vďaka ultralyzácii izolátov srvátkových bielkovín na rozdrobenie väčších bielkovín na menšie kúsky sa tieto ultra čisté srvátkové izoláty dokážu rýchlo dostať do vášho systému. Tento ultra čistý a rýchlo stráviteľný prípravok je navyše obohatený o jedinečný peptidový trojitý matrix PepForm™, komplex pH-aktívny a laktobacily sporogenes LactoSpore® .

Výhody:

  • podporuje rast čistých svalov
  • vysoký obsah bielkovín v jednej dávke
  • zlepšuje regeneráciu svalov
  • rýchle sa vstrebáva
  • nízky obsah tukov

Odporúčané dávkovanie 

Zmiešajte 1 dávku (33 g) v 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užite 1 - 3 dávky denne v závislosti na dennej potrebe bielkovín.

Zloženie

Čiastočne hydrolyzovaný CFM srvátkový bielkovinový izolát (z mlieka) - Hydrovon® - 95 %. Kakaový prášok (len pre príchute: dvojitá čokoláda a arašidové maslo-cookies). PepForm L-Leucín peptidy (srvátkové peptidy z mlieka, L-Leucín peptidy, L-leucín). PepForm BCAA peptidy (srvátkové peptidy z mlieka). BCAA peptidy. L-leucín, L-izoleucín, L-Valín). PepForm Tryptofán peptidy (srvátkové peptidy z mlieka), L-tryptofán peptidy, L-Tryptofán ). Stabilizátor: guarová gumay aróma. Farbivo: extrakt z červenej repy (len pre príchuť: francúzskej jahody-jogurt). Kurkumín (len pre príchuť: vanilka). Chlorid sodný, emulgátor: sójový lecitín. Hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan draselný, citrát tridraselný, citrát vápenatý. Citrát trisodný, citrát horečnatý, extrakt z kôry vŕby bielej (Salix alba), Testofen® fenugreek - extrakt zo senovky gréckej semeno (Trigonella foenum graecum-seed). Sladidlá: steviol glycosidy, sukralóza a acesulfam-K; Lactospore™ (bacillus coagulans, maltodextrín).

Alergény

Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_009
Produkty v rovnakej kategórii: 2

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 31,80 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]