Hydro Whey Zero BioTechUSA
  • Hydro Whey Zero BioTechUSA

Hydro Whey Zero BioTechUSA

#11_015
Hodnotenie 

Hydro Whey Zero je srvátkovým proteínovým komplexom, pridanými aminokyselinami a sladidlami, bez lepku, cukru a tuku, obohatený o BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
19,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Srvátkový proteínový komplex obohatený o BCAA


Hydro Whey Zero
je kombinovaný srvátkový proteínový nápojový prášok s obsahom bielkovín až 80 %. Jeho zloženie taktiež obsahuje, popri hydrolyzovanom srvátkovom proteíne a srvátkovom izoláte, pridané aminokyseliny L-glutamín a L-arginín. Rozklad hydrolyzovaného proteínu vďaka hydrolýze (proces predtrávenia), je ľahší a rýchlejší pre naše telo. Aminokyseliny glutamín a arginín pridané do srvátkového proteínového komplexu sú živiny vytvárané našim telom, hoci stále patria do kategórie podmienečne esenciálnych aminokyselín. To znamená, že v určitých okolnostiach, ako je namáhavý tréning, musia byť dopĺňané.

Proteín je základná stavebná jednotka nášho organizmu, zdroj živín tvorený aminokyselinami produkovaný našim telom a získavaný z vonkajších zdrojov, ktoré potrebujete užívať každý deň aby ste zabezpečili správnu funkciu vášho tela. Prispievajú k udržaniu svalov počas tréningu, diéty a každodenného života. Väčší príjem bielkovín potrebujete ak pravidelne cvičíte, snažíte sa o nárast svalov alebo ako starnete.

Výhody:

  • prispieva k rastu, ochrane a regenerácii svalov
  • extrémne vysoký obsah bielkovín 
  • bez lepku 
  • bez cukru* 
  • bez tuku* 
  • rýchle sa vstrebáva

*Platí pre 100 ml pripraveného nápoja s vodou.

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (22 g) v 250 ml vody. V tréningové dni užite1 dávku ráno a 1 hneď po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku ráno a 1 večer.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom a suchom mieste.

Detaily produktu
#11_015
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Hydro Whey Zero BioTechUSA

Hydro Whey Zero BioTechUSA

Hydro Whey Zero je srvátkovým proteínovým komplexom, pridanými aminokyselinami a sladidlami, bez lepku, cukru a tuku, obohatený o BCAA.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #14_002

Značka: Kompava

LactoFree 90 Kompava, 500 g

Recenzia(e): 0

LactoFree 90 je bezlaktózový srvátkový proteín vhodný pre osoby s laktózovou intoleranciou, alergiou na kazeín, citlivým trávením a pri low carb stravovaní.

Cena 18,50 €
Viac
Vypredané