Nutrend Hydro Whey 800 g
  • Nutrend Hydro Whey 800 g
  • Nutrend Hydro Whey, nutričné hodnoty

Hydro Whey - Nutrend

#27_007

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Príchuť
Hmotnosť
34,70 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Hydrolyzovaný srvátkový izolát


Hydro Whey
je i
zolát natívnej srvátkovej bielkoviny, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti. Ak sa takáto bielkovina podrobí čiastočnej enzymatickej hydrolýze, vznikne mimoriadne kvalitný produkt, pre obnovu svalových vlákien po náročnej fyzickej aktivite a hlavne pre potrebný svalový rast.

Tolerase®L je kyslá forma laktázy, ktorá pomáha štiepiť mliečny cukor (laktózu). Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Vitamín B3 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu.

Prvotriedny  a značkový hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Hydrovon™, ktorý vďaka šetrnej hydrolýze nestráca na svojej biologickej hodnote a vyniká skvelým aminokyselinovým spektrom.

HYDRO WHEY obsahuje 80 % prvotriednej bielkoviny a nulové množstvo cukrov s výnimkou prirodzene sa vyskytujúcich. K sfarbeniu produktu sú použité výhradne prírodné farbivá a skvelú chuť mu dodáva iba stévia a sukralóza.

Výhody:

  • podporuje rast svalov bez tuku
  • urýchľuje a zlepšuje regeneráciu
  • vysoká biologická hodnota bielkovín
  • nízky obsah sacharidov a tukov
  • vynikajúci aminokyselinový profil
  • ľahká stráviteľnosť a rýchla vstrebateľnosť
  • bezlepkový

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (40 g) v 240 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 2 dávky denne, medzi jedlami. Maximálna denná dávka je 80 g.

Upozornenie

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. So sladidlami, vhodné najmä pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Skladovanie

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_007
Čokoláda
90 % hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (obsahuje sójový lecitín), kakao, pšeničná vláknina (neobsahuje lepok), aróma, stabilizátory akáciová a xantanová guma, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Jahoda
94 % hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, aróma, pšeničná vláknina (neobsahuje lepok), stabilizátory akáciová a xantanová guma, emulgátor sójový lecitín, koncentrát z červenej repy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy.

Vanilka
94 % hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, pšeničná vláknina (neobsahuje lepok), aróma, stabilizátory akáciová a xantanová guma, emulgátor sójový lecitín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, mliečnan chromitý, chlorid sodný, tráviaci enzým laktáza - Tolerase®L, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo beta-karotén.

Alergény
Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Nutrend Hydro Whey, typické aminokyselinové spektrum

Nutrend Hydro Whey, typické aminokyselinové spektrum
Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]