Hydra-Charge - Kaged Muscle

#20_011

Jedinečná kombinácia ovocných, rastlinných a bylinných extraktov a koncentrátov.

Príchuť
Hmotnosť
27,18 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Hydra-Charge podporuje hydratáciu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu pred, počas a po intenzívnom tréningu. Hydra-Charge obsahuje päť základných elektrolytov z jemnej kokosovej vody, navrhnutý s jedinečnou kombináciou ovocia, zeleniny a bylinných extraktov a koncentrátov, ktorý je zároveň obohatený o taurín.

Taurín je aminokyselina, ktorá podporuje neurologický vývoj a pomáha regulovať hladinu vody a minerálnych solí v krvi. Vedci zistili, že hladina taurínu vo svalových bunkách sú rozhodujúce pre výkon a silu svalov. To znamená, že udržanie vysokej úrovne svalového taurínu počas tréningu je nevyhnutné na udržanie sily.

Pozitívne účinky taurínu na únavu môžu byť spôsobené jej antioxidačnými vlastnosťami, ktoré môžu znižovať únavu svalov počas cvičenia. Taurín môže okrem toho napomáhať objemu svalov tým, že do svalových buniek vnáša viac tekutín.

Výhody:

·        napomáha zvyšovať svalovú hmotu

·        podporuje hydratáciu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu

·        bez umelých aróm a farbív

·        vhodné pre vegetariánov

·        výborná chuť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku v 300 – 400 ml vody a užite.

Zloženie:

Jablko-limetkový nápoj: Kyselina citrónová, prírodné arómy, citrát sodný, fosforečnan draselný, citrát vápenatý, oxid kremičitý, citrát horečnatý, extrakt z koreňov repy, stévia, sukralóza, kremičitan vápenatý.

Pomaranč-mango:
Kyselina citrónová, prírodné arómy, citrát sodný, fosforečnan draselný, citrát vápenatý, oxid kremičitý, citrát horečnatý, stévia, sukralóza, kremičitan vápenatý.

Ovocný punč:
Kyselina citrónová, prírodné arómy, citrát sodný, fosforečnan draselný, citrát vápenatý, oxid kremičitý, citrát horečnatý, koreň repy (farba), stévia, sukralóza, kremičitan vápenatý.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí. 

Detaily produktu
#20_011
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: