H2O Q10 - BioTechUSA

#11_100

Obsahuje dôležité antioxidanty potrebné pre správne fungovanie organizmu.

Príchuť
Množstvo
14,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vo vode rozpustný koenzým Q10 obohatený o vitamín C, vitamín E, beta-karotén a selén.

Vitamíny rozpustné v tukoch, ktoré boli zmenené do špeciálnej formy a teraz sú rozpustné aj vo vode, čo je takmer ojedinelé medzi výživovými doplnkami. Preto môžete prípravok užívať bezpečne aj viackrát denne. Odporúča sa užívať osobám starším ako 30 rokov, keďže v tomto veku tvorba koenzýmu Q10 v organizme rapidne klesá.

Pre tých, ktorí pravidelne športujú je jeho užívanie takmer nevyhnutné, pretože je potrebné počas intenzívnych tréningov podporiť nervový systém, svalstvo a srdcovo-cievny systém. 


Výhody:

·        podporuje nervový systém

·        silný antioxidant

·        zvyšuje produkcie energie v mozgu

·        podporuje činnosť bielych krviniek a tým zvyšuje obranyschopnosť proti vírusom


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Protihrudkujúca látka (fosforečnany vápenaté), beta-karotén v prášku [beta-karotén, antioxidanty (estery mastných kyselín s kyselinou askorbovou, alfa-tokoferol)], kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], instantný koenzým Q10 (koenzým Q10 10,3%, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferyl-acetát, seleničitan sodný.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_100
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_038

Značka: BioTechUSA

One A Day - BioTechUSA

One A Day viaczložkový výživový doplnok obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do organizmu.

Cena 12,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]