Wolfberry Goji v mliečnej čokoláde 100 g
 • Wolfberry Goji v mliečnej čokoláde 100 g
 • Wolfberry Goji v mliečnej čokoláde, nutričné hodnoty

Goji v mliečnej čokoláde - Wolfberry

#28_009

Goji v mliečnej čokoláde je sladká a zároveň veľmi zdravá desiata ideálne pre milovníkov sladkostí.

Hmotnosť
1,60 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Zdroj vitamínov a minerálov


Goji
 


Posilňuje imunitu, zlepšuje vitalitu, náladu a pamäť. Využíva sa pri problémoch s kĺbmi a kosťami, zrakom, tráviacim traktom, obličkami a impotenciou. Tiež sa využíva aj pri regulácii krvného tlaku a hladiny cukru v krvi.


Goji sú obohatené o:

 • Lycium polysacharidy - skupina výnimočne silných antioxidantov, ktoré neutralizujú voľné radikály a tým pomáhajú zabraňovať poškodeniu buniek a starnutiu organizmu.
 • Aminokyseliny - regenerujú organizmus, napomáhajú pri výstavbe spojivových tkanív, kolagénu, kože, vlasov a nechtov.
 • Vitamín C - odbúrava voľné radikály, pôsobí ako silný antioxidant, zabraňuje zvýšenej krvácavosti, vypadávanie zubov a rednutie vlasov. Posilňuje imunitný systém, je dôležitý pre tvorbu bielych krviniek, má priaznivý vplyv na vstrebávanie železa z potravín. Je nezastupiteľný pri transformácii potravín v energiu, posilňuje nervový systém a napomáha jeho správnemu fungovaniu. Má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém.
 • Vitamín B - zabraňuje predčasnej únave, napomáha dobrému tráveniu a chuti do jedla. Upravuje energetické mechanizmy, koriguje niektoré zložky cholesterolu a tukov v krvi, je nevyhnutný pre činnosť nervov.
 • Vitamín E - zabraňuje sterilite a zvyšuje potenciu u mužov. Má antioxidačné schopnosti a priaznivý účinok na kontroly chorôb krvného obehu, likviduje nočné kŕče lýtok, napomáha pri regenerácii rán a jaziev.
 • Betakarotén - neutralizuje nebezpečné voľné radikály, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí preventívne proti kardiovaskulárnym chorobám. Podporuje správnu funkciu zraku, pôsobí preventívne proti šerosleposti, odďaľuje proces tvorby vrások a starnutie pleti.
 • BetaSitosterol - mierni príznaky zväčšenej prostaty, obmedzuje vypadávanie vlasov spôsobeného zvýšenou hladinou dihydrotestosterónu, posilňuje oslabenú imunitu.

Čokoláda


Zvyšuje hladiny serotonínu a dopamínu v mozgu. Ich nedostatok môže spôsobovať podráždenosť, agresivitu, celkovú depresiu a prípadne aj poruchy spánku.

Čokoláda 
je obohatená o:

 • Vápnik- má vplyv na stavbu, pevnosť a vývoj kostí. Ovplyvňuje činnosti všetkých svalov, podporuje činnosť nervov, zmierňuje poruchy trávenia. Uplatňuje sa pri zrážaní krvi, reguluje srdcový rytmus.
 • Horčík - je veľmi dôležitý pre svalovú kontrakciu, udržuje stavbu kostí, podporuje energetické procesy a nervovú činnosť.
 • Železo - je nezastupiteľné pre krvný systém, ako súčasť hemoglobínu v červených krvinkách viaže kyslík a dopravuje ho do celého tela. Pomáha zásobovať energiou svalovú sústavu, je zapojených do správnej funkcie imunitného systému a metabolizmu.

Výhody:

 • obsahuje esenciálne aminokyseliny 
 • obohatený o vitamíny a minerály 
 • bezlepkový

Zloženie:

Goji kustovnica čínska (sušené plody). Mliečna čokoláda 66 % (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, vanilkový extrakt burbon Madagaskar, emulgátory sójový lecitín a polyglycerol-polyricin-oleát).

Alergény:

Výrobok obsahuje mlieko, sóju a môže obsahovať stopy orechov. Obsahuje oxid siričitý prirodzene sa vyskytujúce v pôde a vo vzduchu <70 mg na 1 kg plodov.

Skladovanie:

Uchovajte na tmavom a suchom mieste.

Detaily produktu
#28_009
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #35_018

Značka: Countrylife

Kuskus - Countrylife

Kuskus bezvaječné cestoviny zo sušenej pšeničnej krupice. Ich výhodou je ľahká a rýchla príprava a univerzálnosť použitia. Náhrada cestovín alebo ryže.

Cena 1,80 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]