Goji v horkej čokoláde Wolfberry 100 g
  • Goji v horkej čokoláde Wolfberry 100 g
  • Goji v horkej čokoláde Wolfberry, nutričné hodnoty

Goji v horkej čokoláde - Wolfberry

#28_064

Goji v horkej čokoláde posilní imunitný systém, zlepší vitalitu a náladu, ale dodá telu aj nevyhnutne dôležité vitamíny a antioxidanty

Hmotnosť
1,80 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Goji zdravá desiata pre milovníkov maškŕt


Kustovnica čínska
rastie v oblasti Číny, Tibetu a Mongolska. V rebríčku tradičnej čínskej medicíny patrí k najcennejším plodom.

Májové a Aztékovia zase vedeli, že, konzumácia čokolády u nich vyvoláva pocity šťastia a pohody. Čo už ale nevedeli, že je to spôsobené tým, že čokoláda zvyšuje hladiny serotonínu a dopamínu v mozgu. Práve tieto látky sa podieľajú na vzniku nálad, pretože ich nedostatok môže spôsobovať podráždenosť, agresivitu, celkovú depresiu a prípadne aj poruchy spánku.

Goji v 70 % horkej čokoláde obsahujú:


1. Goji


Lycium polysacharidy

Skupina výnimočne silných antioxidantov, ktoré neutralizujú voľné radikály a tým pomáhajú zabraňovať poškodeniu buniek a starnutiu organizmu.


Aminokyseliny

Regenerujú organizmus, napomáhajú pri výstavbe spojivových tkanív, kolagénu, kože, vlasov a nechtov.


Vitamín C

Odbúrava voľné radikály, takže pôsobí ako silný antioxidant. Zabraňuje zvýšenej krvácavosti, vypadávanie zubov a rednutie vlasov. Posilňuje imunitný systém, je dôležitý pre tvorbu bielych krviniek. Má priaznivý vplyv na vstrebávanie železa z potravín, je nezastupiteľný pri transformácii potravín v energiu. Posilňuje nervový systém a napomáha jeho správnemu fungovaniu, má priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém.


Vitamín B

Zabraňuje predčasnej únave, napomáha dobrému tráveniu a chuti do jedla. Upravuje energetické mechanizmy, koriguje niektoré zložky cholesterolu a tukov v krvi, je nevyhnutný pre činnosť nervov.


Vitamín E

Zabraňuje sterilite a zvyšuje potenciu u mužov, má antioxidačné schopnosti. Má priaznivý účinok na kontroly chorôb krvného obehu, likviduje nočné kŕče lýtok, napomáha pri regenerácii rán a jaziev.


Beta-karotén

Neutralizuje nebezpečné voľné radikály. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu a pôsobí preventívne proti kardiovaskulárnym chorobám. Podporuje správnu funkciu zraku, pôsobí preventívne proti šerosleposti, odďaľuje proces tvorby vrások a starnutie pleti.


Beta-sitosterol

Mierni príznaky zväčšenej prostaty, obmedzuje vypadávanie vlasov spôsobeného zvýšenou hladinou dihydrotestosterónu, posilňuje oslabenú imunitu.

2. Čokoláda


Vápnik

Má vplyv na stavbu, pevnosť a vývoj kostí, ovplyvňuje činnosti všetkých svalov. Podporuje činnosť nervov, zmierňuje poruchy trávenia, uplatňuje sa pri zrážaní krvi, reguluje srdcový rytmus.


Horčík

Je veľmi dôležitý pre svalovú kontrakciu, udržuje stavbu kostí, podporuje energetické procesy a nervovú činnosť.


Železo

Je nezastupiteľné pre krvný systém, ako súčasť hemoglobínu v červených krvinkách viaže kyslík a dopravuje ho do celého tela. Pomáha zásobovať energiou svalovú sústavu, je zapojených do správnej funkcie imunitného systému a metabolizmu.

Výhody:

  • posilňuje imunitu
  • zlepšuje vitalitu, náladu a pamäť
  • pomáha pri problémoch s kĺbmi a kosťami
  • zlepšuje zrak
  • pomáha pri problémoch tráviaceho traktu a obličiek
  • pomáha pri problémoch impotencie
  • zlepšuje reguláciu krvného tlaku a hladiny cukru v krvi

Zloženie

Goji kustovnica čínska (sušené ovocné plody). Horká čokoláda (kakaová hmota, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, sójový lecitín, polyglycerol-polyricin-oleát, vanilkový extrakt burbon Madagaskar).

Alergény

Výrobok obsahuje sóju a navyše môže obsahovať stopy mlieka a orechov. Obsahuje oxid siričitý prirodzene sa vyskytujúce v pôde a vo vzduchu <70 mg na 1 kg plodov.

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme.

Detaily produktu
#28_064
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: #11_008

Značka: BioTechUSA

Zero Bar - BioTechUSA

Zero Bar od BioTechUSA s vysokým obsahom bielkovín s množstvom príchutí. Obohatená o vitamín E, prispieva k rastu svalov a udržaniu zdravých kostí.

Cena 1,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]
Produkty v rovnakej kategórii: 50

Kód: #32_009

Značka: Altevita

Chia semienka - Altevita

Chia semienka sú skvelým doplnkom pre športovcov, vegetariánov, vegánov, osoby s nadváhou, pre dojčatá, malé deti a tiež tehotné a dojčiace ženy.

Cena 2,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_010

Značka: Altevita

Goji - Altevita

Goji bohatý zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínov. Výrazne posilňuje imunitný systém. Je nenahraditeľným doplnkom pre náš organizmus.

Cena 3,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #35_018

Značka: CountryLife

Kuskus - Countrylife

Kuskus bezvaječné cestoviny zo sušenej pšeničnej krupice. Ich výhodou je ľahká a rýchla príprava a univerzálnosť použitia. Náhrada cestovín alebo ryže.

Cena 1,80 €
Viac
Skladom

Kód: #11_138

Značka: BioTechUSA

Protein Cream - BioTechUSA

Protein Cream je skvelá kakaová nátierka s lieskovými orieškami, srvátkovým proteínom, bez pridaného cukru, palmového oleja a konzervantov, so sladidlom.

Cena 9,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #32_007

Značka: Altevita

Para orechy - Altevita

Para orechy sú bohaté na bielkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín E, minerály, ako horčík, selén, fosfor, železo, zinok.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]