Amix Nutrition GlycoDeX PRO 1500 g
  • Amix Nutrition GlycoDeX PRO 1500 g
  • Amix Nutrition GlycoDeX PRO, nutričné hodnoty

GlycoDeX PRO - Amix Nutrition

#13_085

GlycoDeX PRO prispieva k obnove normálnej svalovej funkcii po vysoko intenzívnom a dlhodobom fyzickom tréningu, ktorý vedie k únave svalov.

Príchuť
Hmotnosť
28,97 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Doprajte si intenzívny a dlhodobý tréning vďaka GlycoDex


GlycoDeX PRO 
je kombinácia vysoko rozvetveného cyklického dextrínu (HBCD) Cluster Dextrin® a škrobu z voskovej kukurice Waxy, všetko obohatené o NOP-47™ a PepForm™ Matrix 1:1.

Sacharidy prispievajú k obnove normálnej svalovej funkcie (kontrakcie) po vysoko intenzívnom a dlhodobom telesnom cvičení vedúce k únave svalov a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrovom svale. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii sacharidov zo všetkých zdrojov v celkovom množstve 4 g na kg telesnej hmotnosti, pričom príjem v dávkach začína počas prvých 4 hodín po intenzívnom a dlhodobom cvičení zahŕňajúce svalovú únavu a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrových svaloch a končí 6 hodín po cvičení.

Výhody:

  • vysoká rozpustnosť
  • extrémne rýchla absorpcia
  • navrhnuté pri vysoko intenzívnom cvičení
  • poskytuje vynikajúcu regeneráciu
  • vynikajúca stráviteľnosť

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (30 g) v 250 ml vody a užite pred, počas alebo po tréningu.

Zloženie

Vysoko rozvetvený cyklický dextrín Cluster Dextrin®, škrob z voskovej kukurice (obsahuje SO2 17 mg / 1 kg). PepForm™ Matrix 1:1 (PepForm™ BCAA Peptidy (srvátkové peptidy [z mlieka], BCAA peptidy, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín). PepForm™ Leucín Peptidy (srvátkové peptidy [z mlieka], L-Leucín ). NOP-47TM- srvátkový bielkovinový hydrolyzát [z mlieka]. Regulátor kyslosti: kyselina citrónová (iba v ochutených variantách). Aróma (len v ochutených variantách). Farbivá: (beta karotén [len v príchuti lemon a mango delicious]; karamel [iba v príchuti cola blast]; extrakt z červenej repy [len v príchuti forest fruits]). Sladidlá: sukralóza a acesulfam K (iba v ochutených variantách).

Alergény

Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_085
Produkty v rovnakej kategórii: 9

Kód: #11_029

Značka: BioTechUSA

CarboX - BioTechUSA

CarboX je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov. Dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu.

Cena 7,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_012

Značka: Nutrend

Compress B.I.G. - Nutrend

Compress B.I.G. je objemový sacharidovo - proteínový suplement s unikátnym zložením, ktorý môžete konzumovať už počas strečingovej fázy svojho tréningu.

Cena 20,40 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_011

Značka: Nutrend

Mass Gain - Nutrend

Mass Gain s obsahom 20 % bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Gainer obohatený o vitamíny a BCAA.

Cena 16,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]