Glutamine Mega Strong Powder Nutrend, 500 g
  • Glutamine Mega Strong Powder Nutrend, 500 g
  • Glutamine Mega Strong Powder Nutrend, 500 g

Glutamine Mega Strong Powder Nutrend, 500 g

#27_010

Glutamine Mega Strong Powder zlepšuje regeneráciu svalstva, zvyšuje imunitu a podporuje rast svalov. S vysokým obsahom L-leucínu a L-arginínu.

Príchuť
24,15 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Pre maximálny rast svalov


Glutamine Mega Strong Powder obsahuje mimoriadnu kombináciu účinných látok ukrytú pod G.L.P komplexom. Tieto látky podporujú svalový rast. Hlavnou zložkou je aminokyselina L-glutamín, ktorá zlepšuje regeneráciu svalstva, zvyšuje imunitu a podporuje rast svalov.

V kombinácii s L-leucínom, ktorý pôsobí anti-katabolickým efektom a L-arginínom, ktorý stimuluje prirodzenú produkciu rastového hormónu, činí Glutamine Mega Strong Powder jedným z najúčinnejších produktov pre budovanie čistej svalovej hmoty na trhu.

Glutamín
je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu sa aminokyselinu v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

Výhody:

  • urýchľuje regeneráciu
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • podporuje imunitný systém
  • zvyšuje tvorbu rastového hormónu
  • s vysokým obsahom L-leucínu a L-arginínu
  • bez umelých farbív
  • pre zlepšenie regenerácie

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1/2 odmerky = 10 g) v 200 ml vody a užite 1 - 2 krát denne ráno nalačno alebo po tréningu a pred spaním. Maximálna denná dávka je 20 g. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

L-glutamín 100 %.

Upozornenie

Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov. Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie

Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_010
Hruška
GLP Complex (L-glutamín, L-leucín, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®), L-arginín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, aróma, stabilizátory akáciová a xantánová guma, kyselina L-askorbová (vitamín C), glukonát zinočnatý, sladidlá sukralóza a acesulfam K, DL-?-tokoferylacetát (vitamín E), extrakt z cukrovej trstiny (min. 90% Polykosanol), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid ( vitamín B6), organicky viazaný selén z kvasiniek, farbivo beta karotén.

Melón
GLP Complex (L-glutamín, L-leucín, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®), L-arginín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, regulátor kyslosti kyselina jablčná, aróma, kyselina L -askorbová (vitamín C), stabilizátory akáciová a xantánová guma, koncentrát z čiernej mrkvy, glukonát zinočnatý, sladidlá sukralóza a acesulfam K, DL-?-tokoferylacetát (vitamín E), extrakt z cukrovej trstiny (min. 90% Polykosanol), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), organicky viazaný selén z kvasiniek.

Punč-brusnica
GLP Complex (L-glutamín, L-leucín, extrakt z čierneho korenia (95% piperín) - Bioperine®), L-arginín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, aróma, kyselina L -askorbová (vitamín C), koncentrát z čiernej mrkvy, stabilizátory akáciová a xantánová guma, glukonát zinočnatý, sladidlá sukralóza a acesulfam K, DL-?-tokoferylacetát (vitamín E), extrakt z cukrovej trstiny (min. 90% Polykosanol), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), organicky viazaný selén z kvasiniek.

Alergény
Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
Produkty v rovnakej kategórii: 6

Kód: #11_059

Značka: BioTechUSA

Beta Alanine BioTechUSA, 300 g

Beta Alanine zvyšuje produkciu svalového karnozínu. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.

Cena 18,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]