Glutamine + BCAA prášok - Amix Nutrition

#13_079

L-glutamín + BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
25,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ Glutamine + BCAA je produkt s obsahom vetvených aminokyselín BCAA v pomere 2:1:1 v kombinácii s aminokyselinou L-glutamín.

L-glutamín je aminokyselina, ktorá sa v ľudskom tele vyskytuje v najväčšom množstve. Predstavuje 60% všetkých aminokyselín v kostrovom svalstve a cca 20% celkových cirkulujúcich aminokyselín. Aminokyseliny BCAA (L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín) tvorí cca 33% celkových svalových bielkovín. Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 dávku (5 g / 6 g) približne 30 – 60 minút pred tréningom a 1 dávku (5 g / 6 g) po tréningu. Nápoj pripravíte zmiešaním jednej odmerky a 250 – 300 ml vody alebo džúsu.

Natural
1 dávka (5 g)

Lesná zmes
– 1 dávka (6 g)

Zloženie:

Lesná zmes:
Mikronizovaný L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; aróma, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; protispekavé činidlo: oxid kremičitý; farbivo: výťažok z koreňov repy; emulgátor: sójový lecitín.

Natural: Mikronizovaný L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý; emulgátor: sójový lecitín.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_079
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: