BioTechUSA Ginkgo Biloba 90 tabliet
  • BioTechUSA Ginkgo Biloba 90 tabliet
  • BioTechUSA Ginkgo Biloba, nutričné hodnoty

Ginkgo Biloba - BioTechUSA

#11_097

Ginkgo Biloba je výživový doplnok s rastlinným výťažkom. Prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje sústredenosť a krátkodobú pamäť.

Množstvo
11,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Podporuje sústredenosť a krátkodobú pamäť


Ginkgo Biloba
 je výživový doplnok s rastlinným výťažkom. Prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje sústredenosť a krátkodobú pamäť. Pomáha udržiavať pamäť v období zvýšeného stresu a poznávacie funkcie vo vyššom veku. Podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a jeho reaktivitu.

Ginkgo biloba je prírodný rastlinný extrakt z listov Ginko, jedného z najstarších žijúcich druhov stromov na planéte. Po celé desaťročia sa používa v ľudovom liečiteľstve.

Výhody:

  • zlepšuje krvný obeh
  • podporuje koncentráciu
  • podporuje prekrvenie
  • upravuje nepravidelnú činnosť srdca

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie

Maltodextrín, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z listov Ginkgo biloba (80 mg/tableta), protihrudkovacia látka (oxid kremičitý, stearan horečnatý), leštiaca látka (kyselina stearová, hydroxypropylmetylcelulóza).

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užívaním prípravku sa poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_097
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_094

Značka: BioTechUSA

B-Complex - BioTechUSA

B-Complex je vitamínový doplnok, ktorý obsahuje stopové prvky, vitamíny, minerály a špeciálne rastlinné extrakty. Prirodzene podporuje imunitný systém.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_093

Značka: BioTechUSA

ALA - BioTechUSA

ALA je ideálny antioxidant, pretože sa rovnako dobre rozpúšťa v tuku aj vo vode. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému.

Cena 11,50 €
Viac
Posledné kusy na sklade