BioTechUSA GH Hormon Regulator 120 kapsúl
  • BioTechUSA GH Hormon Regulator 120 kapsúl
  • BioTechUSA GH Hormon Regulator, nutričné hodnoty

GH Hormon Regulator - BioTechUSA

#11_073

GH je výživový doplnok, ktorý zvyšuje prirodzenú tvorbu hormónov. Obohatený o 3 funkčné aminokyseliny a vitamín B pre reguláciu hormonálnej činnosti.

Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Výživový doplnok pre reguláciu hormonálnej činnosti


Rastový hormón, alebo GH skrátene, je proteín pozostávajúci zo 191 aminokyselín, ktorý sa vytvára v prednej hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkcií je, že prispieva k rastu tela počas dospievania. K vylučovaniu rastového hormónu dochádza počas spánku, a je regulované telieskom hypothalamus, ktoré sa nachádza v spodnej časti medzimozgu.

Vzhľadom na to, že stimuluje syntézu bielkovín a rozkladá tukové rezervy, môžeme ho považovať za hormón s "pozitívnymi" účinkami. Každý rok od veku 35-40 rokov, sa svaly postupne strácajú zatiaľ čo podiel tuku rastie. Najefektívnejším a najbezpečnejším spôsobom ako zvýšiť úroveň rastového hormónu v tele, je zvýšenie jeho prirodzenej produkcie.

Regulátor produkcie GH hormónu obsahuje arginín alpha-ketoglutarát (AAKG) a L-ornitín hydrochlorid ako zdroj aminokyselín L-arginínu a L-ornitínu, v pomere 2:1. Doplnený je s L-lyzínom a vitamínom B6. Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, rovnako ako aj k regulácii hormonálnej aktivity. Taktiež prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, a prispieva k normálnej psychickej funkcii organizmu.

Výhody:

  • zvyšuje prirodzenú produkciu GH
  • prispieva k prirodzenej tvorbe hormónov
  • bez pridaných hormónov a prohormónov
  • bezpečný výrobok bez dopingu

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne pred spaním.

Zloženie

L-arginín alfa-ketoglutarát 43,9 %, L-ornitín hydrochlorid 22 %. Kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa). Regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)]. L-lyzín 16,4 %, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, celulózová guma), pyridoxínhydrochlorid.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_073
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_076

Značka: BioTechUSA

Wianabol - BioTechUSA

Wianabol s viac ako 40 účinnými látkami na zvýšenie hladiny testosterónu. Prispieva k prirodzenej tvorbe testosterónu, pomáha k rýchlejšiemu rastu svalov.

Cena 19,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]