Galón Nutrend, 2000 ml
  • Galón Nutrend, 2000 ml

Galón Nutrend, 2000 ml

#27_016

Galón s objemom 2000 ml je skvelým pomocníkom pre udržanie hydratácie pri akomkoľvek športe. Odolný proti nárazom, vyrobený z masívneho plastu.

Farba
8,30 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Skvelý pomocník pre udržanie hydratácie
pri akejkoľvek športovej aktivite


Galón
 s objemom 2000 ml bude obľúbeným spoločníkom na cestách alebo pri dlhom a náročnom tréningu. Ocenia ju všetci športovci, ktorí potrebujú zahnať smäd a pravidelne dopĺňať tekutiny.

Galón 2000 ml na vodu alebo rozmiešanie práškových doplnkov. 100 % odolný voči pretečeniu, vhodný na vonkajšie aj vnútorné aktivity. Zaistite si optimálnu hydratáciu počas celého dňa s objemom 2000 ml. Hydratácia hrá kľúčovú úlohu pri optimálnom výkone, takže je to ideálny a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť dostatočný pitný režim počas celého dňa. Galón je ľahký a univerzálny, takže si ho môžete nechať so sebou počas dňa.

Galón 2000 ml má plastové skrutkové viečko s plastovým vnútorným závitom, ktorý zabraňuje úniku vody. Na boku je plastová rukoväť k pohodlnému držaniu počas pitia.

Výhody: 

·        objem 2000 ml

·        pohodlné držanie a pitie zaistí vylisovaná rukoväť

·        silikónové tesnenie pod viečkom zabraňuje vytekaniu

·        pri jeho výrobe neboli použité škodlivé látky BPA ani DEHP

·        odolný proti nárazom, vyrobený z masívneho plastu

·        vyrobené v EÚ

Detaily produktu
#27_016
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: #27_015

Značka: Nutrend

Šejker Nutrend, 300 ml

Šejker Nutrend je vynikajúcou pomôckou pre všetkých športovcov. Ideálny na prípravu obľúbeného koktailu. Kompaktné balenie sa zmestí do každej tašky.

Cena 2,90 €
Viac
Skladom

Kód: #27_005

Značka: Nutrend

Šejker Nutrend, 600 ml

Šejker Nutrend je praktický šejker pre každého športovca na prípravu obľúbeného proteínu alebo koktailu. Skrutkovací uzáver s kvalitným tesnením.

Cena 3,29 €
Viac
Posledné kusy na sklade