GlycoDeX® PRO

#13_085
Amix Nutrition

Navrhnuté pre intenzívne a dlhodobé tréningy.

Príchuť
Hmotnosť
32,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ GlycoDeX® je kombinácia vysoko rozvetveného cyklického dextrínu (HBCD) Cluster Dextrin® a škrobu z voskovej kukurice Waxy, všetko obohatené o NOP-47™ a PepForm™ Matrix 1:1.

Sacharidy prispievajú k obnove normálnej svalovej funkcie (kontrakcie) po vysoko intenzívnom a dlhodobom telesnom cvičení vedúce k únave svalov a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrovom svale.

Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii sacharidov zo všetkých zdrojov v celkovom množstve 4 g na kg telesnej hmotnosti, pričom príjem v dávkach začína počas prvých 4 hodín po intenzívnom a dlhodobom cvičení zahŕňajúce svalovú únavu a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrových svaloch a končí 6 hodín po cvičení .

Výhody:

·        vysoká rozpustnosť

·        extrémne rýchla absorpcia

·        navrhnuté pri vysoko intenzívnom cvičení

·        poskytuje vynikajúcu regeneráciu

·        vynikajúca stráviteľnosť


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (30 g) v 250 ml vody. Pripravený nápoj môžete konzumovať pred, počas alebo po tréningu.

Zloženie: Vysoko rozvetvený cyklický dextrín Cluster Dextrin®, škrob z voskovej kukurice (obsahuje SO2 17 mg / 1 kg); PepForm™ Matrix 1:1 (PepForm™ BCAA Peptidy [srvátkové peptidy / z mlieka /, BCAA peptidy, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín], PepForm™ Leucín Peptidy [srvátkové peptidy / z mlieka /, L-Leucín ]; NOP-47TM- srvátkový bielkovinový hydrolyzát / z mlieka /, regulátor kyslosti: kyselina citrónová (iba v ochutených variantách); aróma (len v ochutených variantách); farbivá: (beta karotén / len v príchuti lemon a mango delicious /; karamel / iba v príchuti cola blast /; extrakt z červenej repy / len v príchuti forest fruits /); sladidlá: sukralóza a acesulfam K (iba v ochutených variantách).

Alergény: Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_085
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: