VitarGo Crea-X

#13_023
Amix Nutrition

Dodá energiu počas športového výkonu.

Príchuť
Hmotnosť
22,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Vitargo® je patentovaná forma sacharidov. Vitargo® bolo vyvinuté za účelom poskytnúť športovcom maximálnu možnú úroveň športového výkonu. Molekula Vitargo je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového cukru glykogénu v ľudskom organizme. Obnovuje teda rýchlejšie zásoby glykogénu a vďaka svojej molekulárnej hmotnosti prechádza rýchlejšie žalúdkom ako väčšina iných sacharidov. V kombinácii s kreatínom tvorí takmer dokonalý transportný systém. Vitargo® vďaka svojej molekulárnej hmotnosti vytlačí kreatin zo žalúdka až 8x rýchlejšie ako iné transportné látky a vďaka tomu sa omnoho väčšie množstvo nepoškodeného kreatínu dostáva do svalov.

Výhody:

·        dodá energiu

·        nízky obsah tukov

·        obohatený o kreatín

·        sladené značkovou sukralózou Splenda®

·        bez aspartámu


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (37,5 g) v 300 ml studenej vody a užite  30 min. pred fyzickým výkonom a ďalšiu dávku užite v priebehu dlhšie trvajúceho výkonu.

Zloženie: Škrob (Vitargo ®), kreatín monohydrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, farbivo (u príchuti pomaranč - kurkumín a extrakt z červenej repy) sladidlá: sukralóza (Splenda ®) a acesulfam K.

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_023
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #13_030

Značka: Amix Nutrition

CarboJet™ Gain

Sacharidovo-proteínový práškový koncentrát, ktorý je určený najmä pre tých, ktorí potrebujú rýchlo nabrať kvalitnú svalovú hmotu, urýchliť regeneráciu a dodať potrebnú dlhodobú energiu.

Cena 10,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]