100% Beef Muscle

#12_050

Objemový prípravok s obsahom hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny.

Príchuť
Hmotnosť
43,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

S obsahom bielkoviny so 100%-ným pôvodom z hovädzieho mäsa.

Hovädzie mäso má legendárny status v kruhoch tvrdo trénujúcich, cieľovo orientovaných športovcov. Na základe skúseností s ním, veľa športovcov spozorovalo väčší rozvoj ako v prípade kuracieho mäsa.

HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je úplnou bielkovinou s obsahom hydrolyzovaných hovädzích peptidov, získanou z čerstvého hovädzieho mäsa; je 100%-ným prírodným produktom, bez pridania hormónov. Je enzymaticky hydrolyzovanou (v podstate pred trávenou) bielkovinou z hovädzieho mäsa, čo znamená, že jej strávenie a vstrebávanie je rýchle.

Úplné bielkoviny zabezpečujú pre organizmus všetky typy esenciálnych aminokyselín, vrátane 9 základných (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín). Do produktu sa pridali ďalšie 2 gramy L-leucínu, ktorý patrí medzi jednu z najdôležitejších esenciálnych aminokyselín. Bielkoviny prijaté zo stravy sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré sú potrebné pre množenie tkanív a ich zachovaniu. Z toho dôvodu 100% BEEF MUSCLE- svojim obsahom bielkovín- prispieva k rastu objemu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, tiež k udržiavaniu správneho stavu kostí.*

100% BEEF MUSCLE zabezpečuje v značnom množstve aj rôzne typy sacharidov- spomedzi mnohých aj populárny waxy maize starch- ako palivo pre tvrdý tréning a procesy metabolizmu.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        vysoký obsah bielkovín v jednej dávke

·        zvyšuje objem svalovej hmoty

·        rýchle vstrebateľnosť

·        skvelá chuť


Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte denne 1 dávku (106 g  - 1 ¾ odmerky) v 500 ml vody. Na prípravu odporúčame používať šejker so sitkom. Pred použitím poriadne pretrepať. Konzumujte po tréningu.


Zloženie:

Čokoláda:
Maltodextrín, hydrolyzovaný hovädzí peptidový proteín, kukuričný škrob, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (10 - 12%), aróma (horká čokoláda), L-leucínu, zahusťovadlo (xantánová guma), emulgátor (sójový lecitín prášok), sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Vanilka: Maltodextrín, hydrolyzovaný hovädzí peptidový proteín, kukuričný škrob, príchute (smotana, krémová vanilka), jogurtový prášok (mlieko), L-leucín, emulgátor (sójový lecitín prášok), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! 

Alergény: Obsahuje mlieko a sójový lecitín. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Skladovanie: Uschovajte mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_050

Špecifické referencie

ean13
728633110131
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #13_030

Značka: Amix Nutrition

CarboJet™ Gain

Sacharidovo-proteínový práškový koncentrát, ktorý je určený najmä pre tých, ktorí potrebujú rýchlo nabrať kvalitnú svalovú hmotu, urýchliť regeneráciu a dodať potrebnú dlhodobú energiu.

Cena 10,00 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]