Goliath

#21_002
Syntrax

Gainer maximalizovaný na podporu rastu a regenerácie svalov. 

Príchuť
Hmotnosť
44,50 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Goliath® obsahuje namiesto cukrov, tukov a proteínov nízkej kvality prevažne komplexné uhľohydráty a zmes najlepších proteínov na trhu. Goliath® skvele chutí a má jednoduchý, ale výkonný vzorec, maximalizovaný na podporu rastu a regenerácie svalov.

Proteín je nevyhnutný nielen pre základnú zdravotnú starostlivosť, ale aj pre akýkoľvek druh svalovej regenerácie alebo rast. Srvátkový proteín je rýchlo metabolizovaný proteín považovaný za zlatý štandard na podporu anabolických a imunitných procesov tela. Na druhej strane, micelárny kazeín je pomaly metabolizovaný proteín, ktorý zvyšuje sýtosť a dodáva neustále aminokyseliny do vitálneho svalového tkaniva.

Na rozdiel od iných náhrad jedla a zosilňovačov, ktoré silne závisia na tukoch, aby sa zvýšila kalorická hustota, Goliath® obsahuje najmenšie možné množstvo tuku. Komplexné uhľohydráty dodávajú základné kalórie, ktoré človek potrebuje na zvýšenie svalovej hmoty a regeneráciu celého tela.

Rovnako ako u všetkých produktov Syntrax®, aj Goliath® obsahuje báječné arómy so zamatovo hladkou textúrou, ktoré sú určené na to, aby sa proteínový nápoj príjemne pil. Všetky príchute Goliath® majú lahodnú krémovú chuť a okamžite sa rozpustia.


Výhody:

·        27 g bielkovín v jednej dávke

·        nízky obsah cukru a tuku

·        zdroj komplexných sacharidov

·        skvelo chutí


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (3 odmerky - 134 g) s 350 – 500 ml vody alebo mlieka a užite 1 – 3 krát denne.

Zloženie:

Čokoláda: Maltodextrín, zmes mliečnych bielkovín (srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát), glutamínové peptidy (pšenica), spracovaný holandský kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, soľ, sójový lecitín, acesulfám K, sukralóza.

Jahoda:
Maltodextrín, zmes mliečnych bielkovín (srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát), glutamínové peptidy (pšenica), prírodné a umelé arómy, soľ, sójový lecitín, acesulfám K, sukralóza, E129.

Vanilka:
Maltodextrín, zmes mliečnych bielkovín (srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát), glutamínové peptidy (pšenica), prírodné a umelé arómy, soľ, sójový lecitín, acesulfám K, sukralóza.

Alergény: Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, sójové zrna, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesme presiahnuť.

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#21_002

Špecifické referencie

ean13
893912125387
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: