G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

#12_082

Viaczložkový glutamínový komplex.

Príchuť
Hmotnosť
28,09 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

L-glutamín je známym a populárnym doplnkom výživy pre športovcov. Je aminokyselinou, vyskytujúcou sa v ľudskej krvi v najväčšom pomere, a je veľmi dôležitý pre celý organizmus. Glutamín sa môže stať v určitých podmienkach podmienečne esenciálnym, najmä počas intenzívneho tréningu a hneď po ňom, keď si ho telo nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve. Túto podmienečne esenciálnu aminokyselinu možno získať konzumáciou potravín bielkovinového charakteru a doplnkami výživy.

G-BOMB je viaczložkový glutamínový komplex, zabezpečujúci rôzne druhy glutamínu a iné účinné látky z tejto „línie“. Glutamín sa cez glutamát konvertuje na alfa-ketoglutarát, ktorý je základným komponentom Krebsovho cyklu pre tvorbu energie v tele. Táto formula obsahuje ďalej AKG a alfa-ketoglutarát.

Kyselina listová poskytuje v komplexnej forme G-BOMB nasledujúce výhody*:

·        prispieva k tlmeniu vyčerpanosti a pocitu únavy

·        prispieva k normálnej syntéze aminokyselín

·        prispieva k normálnej činnosti imunitného systému

·        prispieva k normálnej tvorbe krvi

·        prispieva k normálnemu metabolizmu cysteínu

·        prispieva k normálne psychologickej činnosti, zohráva úlohu pri delení buniek

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        8 účinných látok

·        s obsahom 3 druhov glutamínu

·        bez obsahu cukru

·        znižuje únavu

·        podporuje imunitný systém


Odporúčané dávkovanie:
 Zmiešajte 1 dávku (14 g) v 400 ml vody a užite 30 minút pred tréningu, počas tréningu a pred spaním.

Zloženie:

Ľadový čaj:
L-glutamín, maltodextrín, potravinárska kyselina (kyselina citrónová), sladilá (acesulfám-K, sukralóza), prírodné a umelé arómy (čierny čaj, citrón), farbivo (karamel), látka proti hrudkovateniu: (tri-vápenatý fosfát), výťažky Citrus fruit, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-alanín, kyselina L-glutámová, mikrokryštalický L-glutamín, výťažky čierneho korenia (Piper nigrum), kyselina listová.

Pomaranč: L-glutamín, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: fosforečnan trivápenatý; maltodextrín, aróma pomarančového džúsu, sladidlá: aceszulfám-K, sukralóza; farbivá: výťažky papriky, sunset yellow FCF**; naringin Citrus paradisi výťažky ovocia v pomere 25:1, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-alanín, kyselina L-glutamínová, mikronizovaný L-glutamín, Bioperine® (výťažky rastliny Piper nigrum v pomere 50:1), kyselina pteroylmonoglutamová.

Ružová citronáda: L-glutamín,  potravinárska kyselina (kyselina citrónová), maltodextrín, prírodná a umelá aróma (orange juice), sladidlá: (acesulfám-K, sukralóza), farbivo (strawberry red), látka proti hrudkovateniu: (tri-vápenatý fosfát),  výťažky Citrus fruit, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-alanín, kyselina L-glutámová, mikrokryštalický L-glutamín, výťažky čierneho korenia (Piper nigrum), kyselina listová.

**Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí!

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_082
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: