Blackfriars Flapjack Yoghurt 110 g
  • Blackfriars Flapjack Yoghurt 110 g
  • Blackfriars Flapjack Yoghurt, nutričné hodnoty

Flapjack Yoghurt - Blackfriars

#34_009

Flapjack Yoghurt lahodná ovsená tyčinka s jogurtovou príchuťou. Vhodná aj pre vegetariánov. Bohatá na vlákninu. Obsahuje palmový olej z udržateľného zdroja.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Lahodná ovsená tyčinka s jogurtovou príchuťou


Úplne nezameniteľné originálne Anglické Flapjack. Blackfriars patrí k pôvodným pekárňam zaoberajúcich sa pečením podľa tradičných receptúr.

Blackfriars Flapjack Yoghurt

Ideálna ovsená tyčinka pre vegetariánov. Obsahuje palmový olej, ktorý na rozdiel od ostatných firiem sa používa z udržateľného zdroja.

POZOR! Palmový olej obsiahnutý vo výrobku Blackfriars je certifikovaný, tzv. morálne a získaný šetrným spôsobom ku krajine.

Zloženie:

Ovsené VLOČKY, margarín (palmový olej, repkový olej, voda, soľ, emulgátor (E475), ochucovadlá), jogurtová aromatická náterová hmota (12 %) (cukor, palmový jadrový olej, srvátkový prášok), odstredené mlieko, jogurtový prášok, cukrovej mlieko, pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), emulgátor (sójový lecitín), čiastočne invertovaný cukrový sirup, cukor.

Alergény:

Vyrobené v pekárni, ktorá tiež spracováva; vajcia, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Upozornenie:

Ak sa rozhodnete Flapjack Yoghurt zmraziť, odporúčame ho potom po rozmrazení skonzumovať do 4 týždňov.

Skladovanie:

Výrobok by mal byť skladovaný pri izbovej teplote, mimo chladné prostredie, ako sú chladničky, mrazničky a klimatizačné jednotky.

Detaily produktu
#34_009
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: