Blackfriars Flapjack Coconut 110 g
  • Blackfriars Flapjack Coconut 110 g
  • Blackfriars Flapjack Coconut, nutričné hodnoty

Flapjack Coconut - Blackfriars

#34_008

Flapjack Coconut skvelá ovsená tyčinka s kokosom a čokoládovou príchuťou. Ideálna pochúťka pre vegetariánov. Bohatý zdroj vlákniny.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Lahodná ovsená tyčinka s kokosom a čokoládovou príchuťou


Nezameniteľné originálne Anglické Flapjack. Blackfriars patrí k pôvodným pekárňam zaoberajúcich sa pečením podľa tradičných receptúr.

Blackfriars Flapjack Coconut 110 g

Ideálna ovsená tyčinka vhodná pre vegetariánov. Obsahuje palmový olej, ktorý na rozdiel od ostatných firiem sa používa z udržateľného zdroja.

POZOR! Palmový olej obsiahnutý vo výrobku Blackfriars je certifikovaný, tzv. morálne a získaný šetrným spôsobom ku krajine.

Zloženie:

VLOČKY, margarín (palmový olej, olej z palmových jadier, repkový olej, voda, soľ, emulgátor (E475), prírodné príchute), čokoládová náterová hmota (11 %) (cukor, olej z palmových jadier, palmový olej, srvátkový prášok (mlieko), kakaový prášok redukovaný o tuk, múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), emulgátor (SOYA lecitín, E476), ochucovadlo))) cukor.

Alergény:

Vyrobené v pekárni, ktorá tiež spracováva; vajcia, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Upozornenie:

Ak sa rozhodnete Flapjack Coconut zmraziť, odporúčame ho potom po rozmrazení skonzumovať do 4 týždňov.

Skladovanie:

Výrobok by mal byť skladovaný pri izbovej teplote, mimo chladné prostredie, ako sú chladničky, mrazničky a klimatizačné jednotky.

Detaily produktu
#34_008
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #14_002

Značka: Gams

Gam's superfood

Gam's superfood jedinečná tyčinka s originálnou chuťou, ktorá je určená predovšetkým pre vegánov a tiež pre tých, ktorí sa radi stravujú zdravo.

Cena 2,49 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_008

Značka: BioTechUSA

Zero Bar - BioTechUSA

Zero Bar od BioTechUSA s vysokým obsahom bielkovín s množstvom príchutí. Obohatená o vitamín E, prispieva k rastu svalov a udržaniu zdravých kostí.

Cena 1,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_003

Značka: BioTechUSA

Nuts & Fruits - BioTechUSA

Nuts & Fruits Tyčinka s arašidmi, rôznymi orieškami a ovocím v čokoládovej poleve. Chrumkavá tyčinka vďaka pridanej celozrnnej múke z extrudovaných obilnín.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]