Blackfriars Flapjack Chocolate 110 g
  • Blackfriars Flapjack Chocolate 110 g
  • Blackfriars Flapjack Chocolate, nutričné hodnoty

Flapjack Chocolate - Blackfriars

#34_007

Flapjack Chocolate skvelá ovsená tyčinka s čokoládovou príchuťou. Ideálna pochúťka pre vegetariánov. Bohatý zdroj vlákniny.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Skvelá ovsená tyčinka s čokoládovou príchuťou


Nezameniteľné originálne Anglické Flapjack. Blackfriars patrí k pôvodným pekárňam zaoberajúcich sa pečením podľa tradičných receptúr.

Blackfriars Flapjack Chocolate 110 g

Ideálna ovsená tyčinka vhodná pre vegetariánov. Obsahuje palmový olej, ktorý na rozdiel od ostatných firiem sa používa z udržateľného zdroja.

POZOR! Palmový olej obsiahnutý vo výrobku Blackfriars je certifikovaný, tzv. morálne a získaný šetrným spôsobom ku krajine.

Zloženie:

VLOČKY, margarín (palmový olej, olej z palmových jadier, repkový olej, voda, soľ, emulgátor (E475), prírodné príchute), čokoládová náterová hmota (11 %) (cukor, olej z palmových jadier, palmový olej, srvátkový prášok (mlieko), kakaový prášok redukovaný o tuk, múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), emulgátor (SOYA lecitín, E476), ochucovadlo))) cukor.

Alergény:

Vyrobené v pekárni, ktorá tiež spracováva; vajcia, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Upozornenie:

Ak sa rozhodnete Flapjack Chocolate zmraziť, odporúčame ho potom po rozmrazení skonzumovať do 4 týždňov.

Skladovanie:

Výrobok by mal byť skladovaný pri izbovej teplote, mimo chladné prostredie, ako sú chladničky, mrazničky a klimatizačné jednotky.

Detaily produktu
#34_007
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]