Blackfriars Flapjack Cappuccino 110 g
  • Blackfriars Flapjack Cappuccino 110 g
  • Blackfriars Flapjack Cappuccino, nutričné hodnoty

Flapjack Cappuccino - Blackfriars

#34_005

Flapjack Cappuccino lahodná ovsená tyčinka s polevou z bielej čokolády a príchuťou kapučína. Ideálna ovsená tyčinka vhodná pre vegetariánov.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Lahodná ovsená tyčinka z bielej čokolády s príchuťou kapučína


Nezameniteľné originálne Anglické Flapjack. Blackfriars patrí k pôvodným pekárňam zaoberajúcich sa pečením podľa tradičných receptúr.

Blackfriars Flapjack Cappuccino 110 g

Ideálna ovsená tyčinka vhodná pre vegetariánov. Obsahuje palmový olej, ktorý na rozdiel od ostatných firiem sa používa z udržateľného zdroja.

POZOR! Palmový olej obsiahnutý vo výrobku Blackfriars je certifikovaný, tzv. morálne a získaný šetrným spôsobom ku krajine.

Zloženie:

VLOČKY, margarín (palmový olej, olej z repkového oleja, voda, soľ, emulgátor (E475), aromatické látky), čiastočne invertovaný cukrový sirup, biela čokoládová náterová hmota (12 %), sušená srvátka (mlieko), múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), emulgátor (SOYA Lecithin), aróma), cukor, kávová chuť Fudge filling (6 %) (cukor, glukózový sirup, palmový olej, repkový olej, prášok, aromatizovanie, emulgátory (E471, E492), soľ, konzervačná látka (E202), farba (E150c)), kakaový prášok, ochucovadlo, farbenie (E150), voda, instantná káva, emulgátor (E405) prírodné identické aromatické látky, prírodné aromatické látky).

Alergény:

Vyrobené v pekárni, ktorá tiež spracováva; vajcia, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Upozornenie:

Ak sa rozhodnete Flapjack Cappuccino zmraziť, odporúčame ho potom po rozmrazení skonzumovať do 4 týždňov.

Skladovanie:

Výrobok by mal byť skladovaný pri izbovej teplote, mimo chladné prostredie, ako sú chladničky, mrazničky a klimatizačné jednotky.

Detaily produktu
#34_005
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_009

Značka: BioTechUSA

Crush Bar - BioTechUSA

Crush Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s chrumkavou čokoládovou polevou a bez pridaného cukru. Skvelá proteínová tyčinka.

Cena 2,50 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_003

Značka: BioTechUSA

Nuts & Fruits - BioTechUSA

Nuts & Fruits Tyčinka s arašidmi, rôznymi orieškami a ovocím v čokoládovej poleve. Chrumkavá tyčinka vďaka pridanej celozrnnej múke z extrudovaných obilnín.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]