Blackfriars Flapjack Brazil Nut 110 g
  • Blackfriars Flapjack Brazil Nut 110 g
  • Blackfriars Flapjack Brazil Nut, nutričné hodnoty

Flapjack Brazil Nut - Blackfriars

#34_004

Flapjack Brazil Nut chutná ovsená tyčinka s brazílskymi orechmi a čokoládovou príchuťou. Ideálna ovsená tyčinka, ktorá je vhodná aj pre vegetariánov.

Hmotnosť
1,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ovsená tyčinka s brazílskymi orechmi a čokoládovou príchuťou


Úplne nezameniteľné originálne Anglické Flapjack. Blackfriars patrí k pôvodným pekárňam zaoberajúcich sa pečením podľa tradičných receptúr.

Blackfriars Flapjack Brazil Nut 110 g

Ideálna ovsená tyčinka, ktorá je vhodná aj pre vegetariánov. Obsahuje palmový olej, ktorý na rozdiel od ostatných firiem sa používa z udržateľného zdroja.

POZOR! Palmový olej obsiahnutý vo výrobku Blackfriars je certifikovaný, tzv. morálne a získaný šetrným spôsobom ku krajine.


Zloženie:

VLOČKY (41 %), margarín (palmový olej, palmový olej, repkový olej, voda, soľ, emulgátor (E475), prírodné arómy), čokoládová aróma (12 %) (cukor, palmový olej, palmový olej, srvátkový prášok) (mlieko), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), emulgátory (SOYA lecitín, E476), aromatické látky), čiastočne invertovaný cukrový sirup, cukor, brazílske orechy (5 %).

Alergény:

Vyrobené v pekárni, ktorá tiež spracováva; vajcia, horčicu, orechy, arašidy a sezam.

Upozornenie:

Ak sa rozhodnete Flapjack Brazil Nut zmraziť, odporúčame ho potom po rozmrazení skonzumovať do 4 týždňov.

Skladovanie:

Výrobok by mal byť skladovaný pri izbovej teplote, mimo chladné prostredie, ako sú chladničky, mrazničky a klimatizačné jednotky.

Detaily produktu
#34_004
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_008

Značka: BioTechUSA

Zero Bar - BioTechUSA

Zero Bar od BioTechUSA s vysokým obsahom bielkovín s množstvom príchutí. Obohatená o vitamín E, prispieva k rastu svalov a udržaniu zdravých kostí.

Cena 1,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #14_002

Značka: Gams

Gam's superfood

Gam's superfood jedinečná tyčinka s originálnou chuťou, ktorá je určená predovšetkým pre vegánov a tiež pre tých, ktorí sa radi stravujú zdravo.

Cena 2,49 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_009

Značka: BioTechUSA

Crush Bar - BioTechUSA

Crush Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom bielkovín, s chrumkavou čokoládovou polevou a bez pridaného cukru. Skvelá proteínová tyčinka.

Cena 2,50 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]

Kód: #11_001

Značka: BioTechUSA

GO Energy Bar - BioTechUSA

GO Energy Bar je cereálna tyčinka s ovocným želé s L-karnitínom, chrómom a vitamínmi, vhodná na doplnenie energie. Okamžitá energia kdekoľvek a kedykoľvek.

Cena 0,95 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]