Protein Crepes

#13_096
Amix Nutrition

Zmes na prípravu proteínových palaciniek sa sladidlami a príchuťou.

Príchuť
Hmotnosť
14,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Popper´s® Protein Crepes je vynikajúci jemný instantný prášok určený na ľahkú a rýchlu prípravu typickej palacinky s veľmi vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom tuku. Protein Crepes používa iba vysoko kvalitné prísady a zdroje bielkovín, ako je izolát srvátkových bielkovín CFM®, s kombináciou srvátkového bielkovinového koncentrátu ako mliečny bielkovinový koncentrát.

Proteínové palacinky sa zvyčajne konzumujú na raňajky, ale môžu byť aj chutné občerstvenie medzi jedlami alebo ako výživný dezert.

Výhody:

·        veľmi rýchla a ľahká príprava

·        s vysokým obsahom bielkovín

·        nízky obsah tukov

Príprava: Zmiešajte 2 odmerky (40 g) v 100 ml studenej vody a miešajte do tej doby, než vznikne krémová konzistencia bez hrudiek. Rozohrejte panvicu na vysokú teplotu a pridajte malé množstvo oleja alebo masla a znížte teplotu panvice. Môžete začať piecť jednotlivé palacinky.

Zloženie:

Čokoláda:
Amix® Proteín blend 45% (CFM srvátkový bielkovinový izolát a koncentrát /z mlieka/, mliečny bielkovinový koncentrát /z mlieka/); ryžová múka, pohánková múka, sušené odstredené mlieko, sušené vaječné bielky, kakaový prášok, aróma, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Vanilka: Amix® Proteín blend 45% (CFM srvátkový bielkovinový izolát a koncentrát /z mlieka/, mliečny bielkovinový koncentrát /z mlieka/); ryžová múka, pohánková múka, sušené odstredené mlieko, sušené vaječné bielky, aróma, kypriaca látka: hydrogénuhličitan sodný; chlorid sodný, sladidlo: sukralóza.

Alergény: Môže obsahovať stopy sóje, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_096
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: