Scitec Nutrition Euro Vita-Mins 120 tabliet
  • Scitec Nutrition Euro Vita-Mins 120 tabliet
  • Scitec Nutrition Euro Vita-Mins, nutričné hodnoty

Euro Vita-Mins - Scitec Nutrition

#12_107

Euro Vita-Mins obohatený o vitamíny a minerály. Prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Množstvo
9,34 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Komplex dôležitých vitamínov a minerálnych látok


Euro Vita–Mins
obsahuje 23 najdôležitejších vitamínov a minerálnych látok, vo vyhovujúcich množstvách. Spomedzi životu dôležitých vitamínov, prispieva vitamín C k normálnej činnosti imunitného a nervového systému, tlmeniu vyčerpania, a pocitu únavy.

Vitamín B2 prispieva k normálnemu zraku a udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek.

Spomedzi dôležitých minerálnych látok zohráva zinok úlohu pri udržiavaní normálnej plodnosti a rozmnožovacej schopnosti, pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu, a prispieva k normálnej látkovej premene makroživín.

Selén prispieva k udržiavaniu normálneho stavu vlasov, nechtov a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Koenzým Q10 je látka podobná vitamínom, ktorý sa podieľa na tvorbe bunkovej energie. Orgány s najväčšími nárokmi na energiu – akým je srdce, pečeň a obličky – majú najvyššiu koncentráciu CoQ10.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

  • obsahuje komplex vitamínov a minerálov 
  • priaznivo pôsobí na imunitný systém
  • chráni pred oxidačným stresom
  • prispieva k normálnemu stavu vlasov a nechtov
  • znižuje pocit únavy a vyčerpania

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 dávku (4 tablety) denne spolu s jedlom. Možno užiť celú dávku naraz, alebo rozdelenú na 2 tablety ráno a 2 tablety večer.

Zloženie

Nosné látky (mikrokryštalická celulóza, talkum, sicílium-dioxid, stearát horečnatý). Dikalcium-fosfát-dihydrát, kálium-dihydrogén-fosfát, oxid horečnatý. Kyselina askorbová, fumarát železnatý, nikotínamid. D-alfa-tokoferyl-acetát, sulfát zinku monohydrát, selenid sodný. Kyselina D-pantothenová, koenzým Q10, sýran meďnatý, pyridoxín HCL, riboflavín, magnézium sulfát. Tiamín-monohydrát, kyselina listová, A-vitamín acetát, D-biotín, vitamín B12, chróm pikolinát, jodid draselný, vitamín D3.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_107
Produkty v rovnakej kategórii: 20

Kód: #11_038

Značka: BioTechUSA

One A Day - BioTechUSA

One A Day viaczložkový výživový doplnok obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do organizmu.

Cena 12,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_093

Značka: BioTechUSA

ALA - BioTechUSA

ALA je ideálny antioxidant, pretože sa rovnako dobre rozpúšťa v tuku aj vo vode. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému.

Cena 11,50 €
Viac
Posledné kusy na sklade