Essential BCAA 2:1:1 Powder - Superior 14

#33_005

Instantné aminokyseliny s vynikajúcim pomerom čistých BCAA.

Príchuť
Hmotnosť
14,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Esenciálne aminokyseliny sú také aminokyseliny, ktoré živočíšny organizmus nedokáže syntetizovať samo a musí byť do organizmu dodávané s potravou. Syntéza esenciálnych aminokyselín je v porovnaní s ostatnými aminokyselinami veľmi zložitá a energeticky náročná, pre organizmus je teda výhodnejšie využívať už hotových aminokyselín.

 

BCAA je dôležitý doplnok stravy pre všetkých športovcov a kulturistov, ktorí chcú podporiť nárast svalovej hmoty a obnovu svalových vlákien pred ďalším tréningom. Rovnako tak sú BCAA prospešné ako doplnok stravy medzi jedlami a diéte, aby sa zabránilo odbúravaniu svalovej hmoty (katabolizmu).

Výhody

·        5 g čistých BCAA v jednej dávke

·        udržiava svalovú hmoty

·        zabraňuje rozpadu svalovej hmoty

·        vynikajúca chuť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 2 dávky (12 g) s vodou alebo potravinovým doplnkom s vysokým obsahom bielkovín a užite medzi jedlami alebo pred, počas alebo po tréningu.

Zloženie:


Citrónová limonáda: L-leucín, l-valín, L-izoleucín, kyselina citrónová, sladidlo – sukralóza, citrónová príchuť, farbivo – beta karotén.

Zelené jablko:
L-leucín, l-valín, L-izoleucín, kyselina citrónová, sladidlo – sukralóza, jablková príchuť, farbivo – karamel.

Upozornenie
: Nie je vhodné pre deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu rovnako ako zdravý životný štýl. Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_005
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: