Egg Pro - Scitec Nutrition

#12_041

Komplexná bielkovina nemliečneho pôvodu.

Príchuť
Hmotnosť
25,28 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Bielkovina vysokej kvality sa vyznačuje optimálnym zložením nenahraditeľných aminokyselín, ktoré zabezpečujú potreby pre ľudský organizmus a majú dobrú stráviteľnosť. Väčšinu bielkovín živočíšneho pôvodu, vrátane vaječnej bielkoviny, možno považovať za bielkovinu vysokej kvality. Vaječný proteín je jeden z komplexných bielkovín, ktoré kulturisti používali s obľubou. Využívajú ho v mnohých vedeckých prácach ako základný štandard, ku ktorému prirovnávajú všetky ostatné bielkoviny.

Veľkou prednosťou produktu Egg Pro je, že nie je mliečnou bielkovinou a preto ho môžu konzumovať aj osoby citlivé na laktózu. Bielkoviny, dusík a nenahraditeľné zdroje aminokyselín prijaté potravou, sú potrebné pre stavbu tkanív a ich zachovanie, preto EGG PRO prispieva k udržiavaniu svalovej hmoty, jej rastu a tiež k zachovaniu zdravia kostí٭.

*Vedecky dokázané, tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        22 g bielkovín v jednej dávke

·        nízky obsah tukov a sacharidov

·        vhodné pre osoby s laktózovou intoleranciou


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 300 ml vody a užite po tréningu.

Zloženie: Sušené vaječné bielka, dextróza, nízkotučný kakaový prášok (10-12%), aróma: vanilka, čokoláda; chlorid sodný, zahusťovadlo: guma xanthan; sladidlá: acesulfám K, sukralóza; taurín.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_041
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]