• Novinka
EAA Zero BioTechUSA, 350 g
  • EAA Zero BioTechUSA, 350 g
  • EAA Zero BioTechUSA, 350 g

EAA Zero BioTechUSA, 350 g

#11_062

Esenciálne aminokyseliny sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné.

Príchuť
20,90 €
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Ochutené esenciálny aminokyseliny s L-glutamínom


Esenciálne aminokyseliny
sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné. Preto je obzvlášť dôležité zabezpečiť ich príjem z externých zdrojov, najlepšie v správnych množstvách a správnom pomere.

EAA Zero obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a pridaním glutamínu sa zvýšilo množstvo aminokyselín požadovaných na budovanie svalov.

Okrem BCAA produkt obsahuje všetky ostatné esenciálne aminokyseliny, ako aj glutamín. Jedna dávka obsahuje 50 % potreby esenciálnych aminokyselín dospelého človeka (80 kg) podľa odporúčaní WHO. Spomedzi ostatných esenciálnych aminokyselín sa BCAA vyznačujú prednostným a efektívnym využitím práve vo svaloch, keďže väčšina aminokyselín je spracovaná v pečeni. Esenciálne aminokyseliny si telo nedokáže syntetizovať a z tohto dôvodu je nutné ich prijímať v potrave alebo výživových doplnkoch.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • bez obsahu cukru
  • bez lepku
  • obohatený o L-glutamín

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (14 g) v 400 ml vody a užite 15 minút pred tréningom. V netréningové dni užite 1 dávku medzi jedlami. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_062
Produkty v rovnakej kategórii: 12