Najnovší článok

Vyhľadávanie

  EAA Powder Mammut Nutrition, 250 g
  • EAA Powder Mammut Nutrition, 250 g

  EAA Powder Mammut Nutrition, 250 g

  #31_002

  EAA Powder s lahodnou chuťou zeleného jablka je ideálny pre silových a fitness športovcov. Výživový doplnok so 70 % esenciálnych aminokyselín (EAA).

  13,85 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Popis

  Esenciálny aminokyseliny
  s lahodnou chuťou kyslého jablka


  EAA Powder
  od Mammut s lahodnou chuťou zeleného jablka je ideálny pre silových a fitness športovcov. Vysokokvalitné ingrediencie robia z vegánskeho EAA Powder dokonalého tréningového partnera.

  S práškom Mammut EAA je telo zásobené všetkými dôležitými aminokyselinami. Jedna porcia dodá telu až 70 % vysoko kvalitných EAA. EAA znamená esenciálne aminokyseliny. Hoci sú pre telo nepostrádateľné, nedokáže si ich samo vyrobiť. Naše telo ho preto musí prijímať potravou. Doplnky sú optimálne na podporu rovnováhy bielkovín v tele. Medzi esenciálne aminokyseliny patrí L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-lyzín, L-fenylalanín, L-treonín, L-metionín a L-tryptofán.

  Jedna porcia navyše poskytuje 2,8 g BCAA. BCAA je skratka pre anglický výraz „vetvený reťazec aminokyselín“. Ide o aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Aminokyseliny sú najmenšie zložky bielkovín a delia sa na esenciálne, semiesenciálne a neesenciálne aminokyseliny. Naše telo zvyčajne potrebuje bielkoviny a tým aj aminokyseliny na udržanie a naberanie svalov*.

  Okrem kvalitných aminokyselín obsahuje Mammut EAA Powder vitamín B6. Vitamíny sú základné živiny, ktoré si telo nevie vyrobiť samo. Preto sa musia podávať prostredníctvom stravy alebo doplnkov. Vitamín B6 okrem iného prispieva k normálnej funkcii nervovej sústavy a k normálnemu energetickému metabolizmu. Dobre fungujúci energetický metabolizmus je dôležitý pre tvorbu energie, ktorá je nevyhnutná pre udržanie základných funkcií v organizme. Vitamín B6 tiež prispieva k normálnemu imunitnému systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

  VIAC O BCAA

  Výhody:

  • 70 % EAA a 2,8 g BCAA v jednej dávke
  • obohatené o vitamín B6
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • ideálne po tréningu
  • vrátane praktickej dávkovacej odmerky

  Odporúčané dávkovanie

  Rozmiešajte 9 g (= 1 zarovnaná odmerka) prášku EAA s 250 ml vody. Ideálny čas na jeho konzumáciu je po tréningu. V netréningové dni možno EAA Powder vypiť po vstávaní. EAA Powder obsahuje 250 g prášku, čo vystačí na 27 porcií.

  Upozornenie

  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

  Skladovanie

  Výrobok uchovávajte uzavretý na suchom mieste, chráňte pred svetlom a pri izbovej teplote do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

  Detaily produktu
  #31_002
  4251650805262

  Zelené jablko
  16,3 % L-lyzín-hydrochlorid, leucín-prášok (15,8 % L-leucín, emulgátor: lecitíny), kyselina (kyselina citrónová), 9,2 % L-fenylalanín, izoleucín-prášok (8,0 % L -izoleucín, emulgátor: lecitíny), valín-prášok (8,0 % L-valín, emulgátor: lecitíny), 7,6 % L-treonín, aróma, 5,0 % L-metionín, zahusťovadlo (arabská guma), tryptofán -prášok (3,8% L-tryptofán, emulgátor: lecitíny), farbivo (meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov), sladidlo (sukralóza), pyridoxín hydrochlorid.

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  Veľkosť 1 dávky: 9 g

  9 g

  RVH (%)*

  Energia

  116 kJ

  27 kcal

  -

  Tuky

  z toho nasýtené mastné kyseliny

  <0,1 g

  <0,1 g

  -

  -

  Sacharidy

  z toho cukry

  0,5 g

  <0,2 g

  -

  -

  Bielkoviny

  5,1 g

  -

  Soľ

  <0,01 g

  -

  L-leucín

  1438 mg

  -

  L-lyzín

  1179 mg

  -

  L-fenylalanín

  825 mg

  -

  L-valín

  719 mg

  -

  L-izoleucín

  719 mg

  -

  L-treonín

  675 mg

  -

  L-metionín

  450 mg

  -

  L-tryptofán

  335 mg

  -

  Vitamín B6

  0,5 mg

  38 %

  * Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).