Nutrend EAA Mega Strong Powder 300 g
  • Nutrend EAA Mega Strong Powder 300 g
  • Nutrend EAA Mega Strong Powder, nutričné hodnoty

EAA Mega Strong Powder - Nutrend

#27_029

Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné aminokyseliny. Ľudské telo ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov a preto ich musí prijímať v strave.

Príchuť
Hmotnosť
24,60 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Instantná zmes 9 esenciálnych aminokyselín obohatená o vitamíny, zinok a zelený čaj


Instantná zmes deviatich esenciálnych aminokyselín (Essential Amino Acids = EAA), obohatená o vitamíny B5, B6, B12, D a zinok. Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné aminokyseliny. Ľudské telo ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov a preto ich musí prijímať v strave. Športovci vyhľadávajú kvalitnú bielkovinu, bohatú na esenciálne aminokyseliny hlavne z dôvodu zabezpečenia základných látok pre možnosť syntézy svalstva (svalového rastu). Vplyvom chybného stravovania môže byť prijaté nedostatočné množstvo niektorej z deviatich esenciálnych aminokyselín. Nedostatočná esenciálna aminokyselina je považovaná za aminokyselinu limitnú a syntéza telu vlastnej bielkoviny (nie iba svalstva) je ovplyvnená jej hodnotou.

EAA 
Mega Strong Powder obsahuje všetky aminokyseliny, ktoré sú k dnešnému dňu považované svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) za esenciálne.

Vitamín B5 - prispieva k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a prispieva k energetickému metabolizmu. (EFSA)

Vitamín B6 - prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, ďalej prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému. (EFSA)

Vitamín B12 - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež má úlohu v procese bunkového delenia. (EFSA)

Vitamín D - prispieva k normálnej absorpcii / využitia vápnika a fosforu, ďalej prispieva k udržaniu normálnej svalovej funkcie a prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi. (EFSA)

Výhody:

  • obohatené o vitamíny
  • bez cukru
  • bezlepkový

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1/3 odmerky = 12 g) v 350 ml vody a vypite pred tréningom.

Upozornenie

Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 3 mesiacov. Po namiešaní sú v nápoji nerozpustené častice, čo je prirodzenou vlastnosťou výrobku. Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie

Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_029

Ananás-hruška

Zmes instantných EAA (L-leucín, L-lyzín, L-izoleucín, L-valín, L-treonín, L-metionín, L-fenylalanín, L-tryptofán, emulgátor slnečnicový lecitín), regulátor kyslosti kyselina citrónová, maltodextrín L-histidín, aróma, extrakt zo zeleného čaju (40 % L-theaninu), regulátor kyslosti kyselina jablčná, chlorid sodný, stabilizátory a xantanová guma, glukonát zinočnatý, koncentrát zo svetlice, citronan sodný, sladidla sukralóza a steviol-glykosidy, protispékavá látka oxid kremičitý, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, hydrochlorid pyridoxínu, kyanokobalamín.


Pomaranč-jablko

Zmes instantných EAA (L-leucín, L-lyzín, L-izoleucín, L-valín, L-treonín, L-metionín, L-fenylalanín, L-tryptofán, emulgátor slnečnicový lecitín), maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-histidín, aróma, extrakt zeleného čaju (40 % L-theanín), regulátor kyslosti kyselina jablčná, chlorid sodný, stabilizátory akáciová a xantanová guma, glukonát zinočnatý, citrát sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D -pantotenát vápenatý, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, farbivo beta karotén, kyanokobalamín.

Alergény

Môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Produkty v rovnakej kategórii: 25

Kód: #16_004

Značka: BSN

Amino X - BSN

Amino X výživový doplnok aminokyselín s vysokým obsahom BCAA. Dodá energiu, chráni svaly a vynikajúco chuti. Bez obsahu cukru a kofeínu.

Cena 18,90 €
Viac
Vypredané

Kód: #11_053

Značka: BioTechUSA

AAKG 1000 - BioTechUSA

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA - BioTechUSA

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_032

Značka: BioTechUSA

BCAA 8:1:1 ZERO - BioTechUSA

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné. Patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín.

Cena 19,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA+B6 - BioTechUSA

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 - Nutrend

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 23,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_062

Značka: BioTechUSA

EAA ZERO - BioTechUSA

Esenciálne aminokyseliny sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné.

Cena 20,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade