Power System Dual Core Ab Wheel
  • Power System Dual Core Ab Wheel

Dual Core Ab Wheel - Power System

#26_011

Dual Core Ab Wheel pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly, spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.

7,10 €
s DPH
Množstvo
Skladom [1-3 prac. dní]

Popis

Posilňovacie koliesko pre silnejšie a väčšie brušné svaly


Dual Core Ab Wheel
 umožňuje robiť všetky cvičenia, ktoré pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly (six pack abs), spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.
 Zosilňuje a posilňuje vaše brucho, plecia, ruky a chrbát a dokonca zlepší a posilní tie, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné na dolných a vnútorných svaloch brucha, a to všetko bez toho, aby ste museli robiť stovky sed-ľahov alebo skracovačiek. 

Vybudovanie silného a stabilného tela vám pomôže pri všetkých vašich fyzických činnostiach a pomáha znižovať riziko zranení. Dual Core AB Wheel je super účinný pri posilňovaní vášho tela, nielen preto, že sa zameriava na vaše ABS, ale tiež preto, že pôsobí na svaly dolnej časti chrbta, ramien a rúk.


Vaša chrbtica si udržiava svoju perfektnú polohu, keď sú vaše základné svaly dobre vyvážené. To vám dáva dobré držanie tela a poskytuje pevný základ pre zvyšok vašich svalov a pohybov tela. Pomáha predchádzať bolestiam dolnej časti chrbta a zlepšuje športové výkony a každodenné pohyby.


Keď cvičíte s dvojitým jadrom Ab, musíte počas pohybu podporovať celú svoju telesnú hmotnosť, čo núti vaše základné svaly spolupracovať a sťahovať sa ako skupina, zatiaľ čo cvičenia, ktoré sa zameriavajú iba na vaše brucho alebo chrbát, môžu viesť k vytvoreniu jadra svalovej nerovnováhy.

Výhody:

  • účinná pomôcka pre intenzívne posilňovanie brušných svalov, rúk, ramenách a chrbta
  • dvojité koliesko zaručuje vyššiu stabilitu a výkon
  • protišmykový povrch kolieska zaručuje bezpečný tréning
  • penové rukoväte poskytujú väčší komfort pri cvičení
  • kompaktné, skladné a ľahko prenosné
  • možno použiť pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti

Detaily produktu
#26_011
3 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #29_034

Značka: Lifefit

Lifefit Exercise Wheel Fat

Posilňovacie koliesko Lifefit Exercise Wheel Fat ponúka nie len efektívne posilňovanie brušných svalov ale aj paží, prsných a chrbtových svalov.

Cena 14,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]