Najnovší článok

Vyhľadávanie

Dual Core Ab Wheel Power System
  • Dual Core Ab Wheel Power System

Dual Core Ab Wheel Power System

#26_011

Dual Core Ab Wheel pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly, spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.

7,10 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Posilňovacie koliesko pre silnejšie a väčšie brušné svaly


Dual Core Ab Wheel
 umožňuje robiť všetky cvičenia, ktoré pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly (six pack abs), spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.
 Posilňuje vaše brucho, plecia, ruky a chrbát a dokonca zlepší a posilní tie, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné na dolných a vnútorných svaloch brucha, a to všetko bez toho, aby ste museli robiť stovky sed-ľahov alebo skracovačiek. 

Vybudovanie silného a stabilného tela vám pomôže pri všetkých vašich fyzických činnostiach a pomáha znižovať riziko zranení. Dual Core AB Wheel je super účinný pri posilňovaní vášho tela, nielen preto, že sa zameriava na vaše ABS, ale tiež preto, že pôsobí na svaly dolnej časti chrbta, ramien a rúk.


Vaša chrbtica si udržiava svoju perfektnú polohu, keď sú vaše základné svaly dobre vyvážené. To vám dáva dobré držanie tela a poskytuje pevný základ pre zvyšok vašich svalov a pohybov tela. Pomáha predchádzať bolestiam dolnej časti chrbta a zlepšuje športové výkony a každodenné pohyby.


Keď cvičíte s dvojitým jadrom Ab, musíte počas pohybu podporovať celú svoju telesnú hmotnosť, čo núti vaše základné svaly spolupracovať a sťahovať sa ako skupina, zatiaľ čo cvičenia, ktoré sa zameriavajú iba na vaše brucho alebo chrbát, môžu viesť k vytvoreniu jadra svalovej nerovnováhy.

Výhody:

  • účinná pomôcka pre intenzívne posilňovanie brušných svalov, rúk, ramenách a chrbta
  • dvojité koliesko zaručuje vyššiu stabilitu a výkon
  • protišmykový povrch kolieska zaručuje bezpečný tréning
  • penové rukoväte poskytujú väčší komfort pri cvičení
  • kompaktné, skladné a ľahko prenosné
  • možno použiť pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti

Detaily produktu
#26_011
4042001000005