Desert - BioTechUSA

#11_081

Prípravok na odvodnenie a kontrolu metabolizmu.

Príchuť
Množstvo
13,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Prípravok na odvodnenie a kontrolu metabolizmu s 3 špeciálnymi bylinnými extraktmi a kombináciou horčíka, draslíka a kofeínu. Pripravujete sa na plážovú alebo súťažnú sezónu? V oboch prípadoch, je Desert vhodným doplnkom ktorý vás môže dostať do žiadanej formy.

Výhody:

·        kontroluje metabolizmus

·        obsahuje 3 dôležité bylinné extrakty

·        pomáha s odvodnením

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 kapsuly denne. 1 kapsulu užite ráno, 1 kapsulu na obed a 1 kapsulu popoludní. Užite pred jedlom s pohárom vody.

Zloženie: Síran draselný, oxid horečnatý, prášok z koreňa púpavy lekárskej (Taraxacum officinale), kapsula [želatína, voda, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa)], extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (50% kofeín), prášok z listov petržlenu (Petroselinum crispum), prášok z bobúľ borievky obyčajnej (Juniperus communis), protihrudkovacia látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Tento produkt nie je určený na liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek chorôb. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín a trpiacim na kardiovaskulárne choroby a na vysoký krvný tlak. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Skladovanie:
 Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_081
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: