Daily Vita-Min Scitec Nutrition, 90 tbl
  • Daily Vita-Min Scitec Nutrition, 90 tbl

Daily Vita-Min Scitec Nutrition, 90 tbl

#12_020
Hodnotenie 

Daily Vita-Min obsahuje B-komplex, vitamín C, vápnik, horčík, selén, zinok, železo a mnoho ďalších vitamínov a minerálov potrebných pre imunitný systém.

12,55 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Komplex vitamínov a minerálov v tabletách


Daily Vita-Min obsahuje B-komplex, vitamín C, vápnik, horčík, selén, zinok, železo a mnoho ďalších vitamínov a minerálov potrebných pre imunitný systém. Tieto látky sa tak, ako bioflavonoidy, vyskytujú v prirodzenej forme v šípkach, kvasniciach, morských riasach a dolomitoch.


Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného a nervového systému, a k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy. Okrem toho napomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C nad odporúčanú dennú dávku).


Vitamín B2 prispieva k dobrému zraku a k udržiavaniu normálneho stavu červených krviniek. Folát prispieva k normálnej syntéze aminokyselín. Zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, a normálnemu metabolizmu makroživín.


Horčík prispieva k normálnej činnosti nervového systému: neurotransmisii a sťahovaniu svalov, vrátane srdcového svalu, k normálnej syntéze bielkovín, a k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov. Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, tiež k udržiavaniu normálneho stavu vlasov a nechtov.

Výhody:

  • komplex vitamínov a minerálov
  • podporuje imunitný systém
  • znižuje únavu a vyčerpanosť

Odporúčané dávkovanie

Užite denne 1 tabletu spolu s jedlom.

Zloženie

Látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza, sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy; uhličitan vápenatý. Kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, zinok-sulfát-heptahydrát. DL-alfatokoferylacetát, fumarát železa (II), selenit sodný, D-biotín, nikotínamid, cholín bitartarát, cholekalciferol. Stabilizátor: polyvinylalkohol, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý, talkum, retinol acetát, tiamín monohydrát, pyridoxín hydrochlorid. D pantotenát vápenatý, farbivo: dioxid titaničitý, riboflavín, inozitol, zvlhčujúca látka: polyetylénglykol. Sulfát-pentahydrát-meďnatý (II), kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chróm (III)-pikolinát, rutín. Výťažky Rosa canina (plody) v pomere 10:1, molybdát sodný, kyanokobalamín.

Alergény
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, lepku, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_020
5999100002883
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Daily Vita-Min Scitec Nutrition, 90 tbl

Daily Vita-Min Scitec Nutrition, 90 tbl

Daily Vita-Min obsahuje B-komplex, vitamín C, vápnik, horčík, selén, zinok, železo a mnoho ďalších vitamínov a minerálov potrebných pre imunitný systém.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 7