CreaTor - BioTechUSA

#11_047

Výživový doplnok v kapsulách so 4 druhmi kreatínu, vitamínmi a aminokyselinami.

Príchuť
Množstvo
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ak chcete byť silnejší, potrebujete odhodlanie. Nič neposilní vašu vytrvalosť viac ako samotné cvičenie. Viete to a tým sa mentálne pripravujete na najťažšie tréningy. No keď sa ponoríte do cvičenia, chýba vám sila a energia potrebná na krátke sety intenzívneho cvičenia, vtedy je dobré siahnuť po CreaTor, ktorý je obohatený o 4 druhy kreatínu.

 

CreaTor je komplexná zmes 4 druhov kreatínu obohatených o extra stimulačné zložky, určené predovšetkým športovcom, ktorí chcú maximalizovať svoj tréningový výkon, zvýšiť jeho intenzitu, zlepšiť sústredenosť a urýchliť rast svalovej hmoty.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.

Pridaný niacín a vitamín B6 podporujú zníženie únavy a  vyčerpania.

CreaTor sa odporúča, ak robíte šport, kde potrebujete okamžitú a rýchlu extra energiu (napr. tréning s činkami, ťažká atletika, HIIT tréning).

 

Výhody:

·        11 rôznych aktívnych zložiek

·        jeho hlavné zložky obsahujú kreatín

·        znižuje únavu a vyčrpanie

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        bez kofeínu

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 6 kapsúl denne 30 minút pred tréningom. V dni keď netrénujete užívajte 6 kapsúl ráno nalačno s pohárom vody.

Zloženie: Mikronizovaný kreatín monohydrát 43%, pufrovaný kreatín monohydrát 9% (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín pyruvát 9% (mikronizovaný kreatín monohydrát, pyruvát vápenatý), kreatín citrát 9% (mikronizovaný kreatín mono-hydrát, vápenaté soli kyseliny citrónovej), kapsula [želatína, voda, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa)], L-Leucín, L-Arginín hydrochlorid, L-Arginín alfa-ketoglutarát, L-Citrulín, L-Tyrozín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kyselina nikotínová, pyridoxínhydrochlorid.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, pre osoby mladšie ako 18 rokov a pre osoby, ktoré užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_047
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #16_006

Značka: BSN

Creatine DNA - BSN

Creatine DNA je neochutený kreatín monohydrát podporuje rast a regeneráciu svalov, dodá energiu a silu, 3,5 g kreatínu v jednej dávke.

Cena 10,50 €
Viac
Vypredané