Creatine Monohydrate - Amix Nutrition

#13_071

Ultra mikronizovaný kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť.

Príchuť
Množstvo
12,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Ultra mikronizovaný Kreatín Monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania produktu kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu. Kreatín monohydrát je jedným z najčastejších prijímaným doplnkom. Kreatín monohydrát je základným stavebným kameňom tvorby kreatínfosfátu, predstavuje zdroj energie v bunkách. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.

Ako kreatín podporuje rast svalovej hmoty?

·        Väčšia sila a svalová vytrvalosť počas tréningu je oporou pre viac efektívny tréning.

·        Rýchlejšia regenerácia umožní vyššiu frekvenciu tréningov. Čím rýchlejšie sa telo zotaví po náročnom tréningu, tým rýchlejšie sa dostavia výsledky.

·        Kreatín má vplyv na veľkosť svalových buniek. Doterajšie výskumy ukazujú, že vďaka suplementácii kreatínom sa zvyšuje objem vody zadržiavanej vo svalových bunkách. To dáva svalovým bunkám väčší objem a ďalej to pozitívne vyrovnáva dusíkovú bilanciu.

 

Výhody:

·        urýchľuje rast svalovej hmoty

·        zvyšuje rast sily

·        podporuje anaeróbnu výkonnosť

·        podporuje regeneráciu svalovej hmoty


Odporúčané dávkovanie: 
Užite 4 – 6 kapsúl denne asi 60 min pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:
Kreatín monohydrát, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_071
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: