Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 g
  • Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500 g
  • Nutrend Creatine Monohydrate Creapure, nutričné hodnoty

Creatine Monohydrate Creapure - Nutrend

#27_014

Creatine Monohydrate Creapure je jedným z najúčinnejších suplementov určených pre zvýšenie svalovej sily, rast svalov a výkonu počas tréningu.

Príchuť
Hmotnosť
20,40 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Najčistejší a najkvalitnejší kreatín monohydrát


Creatine Monohydrate Creapure 
je jedným z najúčinnejších suplementov určených pre zvýšenie svalovej sily, rast svalov a výkonu počas tréningu. Kreatín monohydrát je zárukou tej najvyššej čistoty a kvality. Sypká konzistencia dovoľuje jednoduchú prípravu a rýchlu rozpustnosť. Kreatín je základným zdrojom energie pre svalovú kontrakciu, jeho pravidelnou suplementáciou sa zvyšuje svalový výkon a sila pri krátkodobom výkonu o vysokej intenzite. Creatine Monohydrate Creapure je určený pre okamžité doplnenie energie a zlepšenie svalovej sily.

Odporúčané dávkovanie

Tréningové dni: základná denná dávka pre podporu výkonnosti je 5 g (2 zarovnané kávové lyžičky).

Netréningové dni: netréningové dni použite 5 g ráno. Pravidelne dávkujte 4 týždne, potom zaraďte minimálne 4-6 týždňov pauzu.

Zloženie

Creapure® - kreatín monohydrát.

Upozornenie

Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 4 mesiacov. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Užívajte vždy v kombinácii so sacharidmi (napr. spoločne s gainerom, zaistíte tak lepšiu využiteľnosť a efektívnosť). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#27_014
Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO - BioTechUSA

Crea ZERO komplexný ochutený kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]