Amix Nutrition Creatine Monohydrate 300 g
  • Amix Nutrition Creatine Monohydrate 300 g
  • Amix Nutrition Creatine Monohydrate, nutričné hodnoty

Creatine Monohydrate - Amix Nutrition

#13_020

Creatine Monohydrate je ultra čistý mikronizovaný kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť.

Príchuť
Hmotnosť
9,10 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kvalitný mikronizovaný kreatín monohydrát


Creatine Monohydrate je ultra čistý mikronizovaný kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania produktu kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

Výhody:

  • podporuje rast svalov
  • zvyšuje silu a výkon
  • urýchľuje regeneráciu
  • dodáva energiu
       

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (5 g) s vodou a užite 30 – 60 min. pred tréningom. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné konzumovať dostatočné množstvo vody pre maximalizáciu hydratácie a zlepšenie metabolických funkcií. Pre maximalizovanie výsledkov je dôležitý pravidelný príjem kvalitných bielkovín.

Zloženie

Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_020
Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #11_042

Značka: BioTechUSA

Crea ZERO - BioTechUSA

Crea ZERO komplexný ochutený kreatínový doplnok pre nárast výkonnosti s 15 aktívnymi látkami s vysokým obsahom kreatínu a vitamínom B6.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]