Creatine Monohydrate Amix Nutrition
 • Creatine Monohydrate Amix Nutrition
 • Creatine Monohydrate Amix Nutrition

Creatine Monohydrate Amix Nutrition

#13_007

Creatine Monohydrate je ultra čistý mikronizovaný kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť.

Hmotnosť
8,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kvalitný mikronizovaný kreatín monohydrát


Creatine Monohydrate je ultra čistý mikronizovaný kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania produktu Creatine Monohydrate zvyšuje fyzickú výkonnosť po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

Kreatín monohydrát je základným stavebným kameňom tvorby kreatínfosfátu a predstavuje zdroj energie v bunkách. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3 g kreatínu. Kreatín monohydrát je pravdepodobne najrozšírenejším doplnkom.

Ako funguje kreatín vo vašom tele?

Je známych niekoľko ciest ako kreatín podporuje rast svalovej hmoty.

 • Väčšia sila a svalová vytrvalosť počas vášho tréningu je oporou pre viac efektívne tréningy. Čím tvrdšie môžete trénovať, tým väčšie prírastky zaznamenáte.
 • Rýchlejšie regenerácia vám umožní vyššiu frekvenciu tréningov. Čím rýchlejšie sa vaše telo zotaví po náročnom tréningu, tým lepší výsledok budete mať nabudúce.
 • Kreatín má vplyv na veľkosť svalových buniek. Doterajšie výskumy ukazujú, že vďaka suplementácii kreatínom sa zvyšuje objem vody zadržiavanej vo svalových bunkách. To dáva svalovým bunkám väčší objem a ďalej to pozitívne vyrovnáva dusíkovú bilanciu.
 • Kreatín má anti-katabolické vlastnosti. Ďalšie štúdie ukazujú, že kreatín môže znížiť katabolické procesy vo svaloch a umožní ich stály rast.

Výhody:

 • podporuje rast svalov
 • zvyšuje silu a výkon
 • urýchľuje regeneráciu
 • dodáva energiu
     

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (5 g) s vodou a užite 30 – 60 min. pred tréningom. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné konzumovať dostatočné množstvo vody pre maximalizáciu hydratácie a zlepšenie metabolických funkcií. Pre maximalizovanie výsledkov je dôležitý pravidelný príjem kvalitných bielkovín.

Zloženie

Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_007
Produkty v rovnakej kategórii: 4