Creatine MagnaPower - Amix Nutrition

#13_031

Patentovaný horčík kreatín bisglycinát v kapsulách.

Príchuť
Množstvo
16,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Creatine Magna Power™ s magnézium kreatín bisglycinátem vo forme kapsúl, predstavuje potravinu určenú pre pokrytie výdavkov energie pri zvýšenej svalovej námahe, najmä pre športovcov.

Creatine MagnaPower™ spoločnosti Albion® je patentovaný produkt spol. Albion (US Patent # 6114379). Horčík je štvrtý najhojnejší minerál v ľudskom tele. Horčík je nevyhnutný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele. Pomáha udržiavať normálnu funkciu svalov a nervov, podporuje zdravý imunitný systém, a udržuje kosti silné. Horčík sa podieľa na metabolizme energie a proteínovej syntézy.

Výhody:

·        podporuje rast svalov

·        zvyšuje silu a výkon pri intenzívnych tréningoch

·        obohatený o horčík

·        dodáva energiu


Odporúčané dávkovanie: Užite 6 kapsúl denne s vodou, najlepšie pred raňajkami alebo po fyzickej námahe.

Zloženie: 97% Creatine MagnaPower® magnézium kreatín bisglycinát 3600 mg (z toho horčík 288 mg - 76,8%), stabilizátor: mikrokryštalická celulóza; želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúca látka: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_031
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #17_007

Značka: MusclePharm

Creatine - MusclePharm

Creatine zvyšuje silu, športový výkon, intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu a podporuje rast svalov. Kreatín umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning.

Cena 23,20 €
Viac
Vypredané