CreAge - Amix Nutrition

#13_070

Pre extrémny nárast sily a svalov.

Príchuť
Množstvo
18,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

CreAge obsahuje kreatín naviazaný na HCL skupinu. Pri konzumácii sa v žalúdku premení späť na účinný kreatín.

Creatine HCL je lepšie vstrebateľný a teda aj účinnejší než bežný kreatín monohydrát. Creatine HCL nemá žiadne vedľajšie účinky a nespôsobuje žiadne zdravotné problémy ani nepríjemnosti, žiadne nadúvanie a ani žiadne tráviace problémy. Creatine HCL nemá žiadnu nasycovaciu ani udržiavaciu fázu, účinkuje od začiatku naplno a okamžite. Creatine HCL prináša maximálnu vstrebateľnosť, extrémny nárast sily a objem svalových buniek, rýchlejšiu a lepšiu regeneráciu po tréningu a silnú podporu rastu novej svalovej hmoty.

Výhody:

·        vysoko koncentrovaná forma kreatínu

·        bez nasycovacej fázy

·        extrémny nárast sily

·        podporuje rast svalovej hmoty


Odporúčané dávkovanie: Užite 2 – 4 kapsuly denne a zapite pohárom vody najlepšie 30 – 45 minút pred tréningom. V dňoch bez tréningu užite 2 – 4 kapsuly v priebehu dňa.

Zloženie:
Creatin HCl, stabilizátor: Methocel® (metylcelulóza a hydroxypropyl metylcelulóza), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý a oxid kremičitý.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orechov a arašidov.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_070
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: