Najnovší článok

Vyhľadávanie

Crea7in GymBeam, 300 g
 • Crea7in GymBeam, 300 g

Crea7in GymBeam, 300 g

#17_004

Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty.

Príchuť
19,88 €
16,90 € Zľava 15%
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu,
zvýšenie sily a rast svalovej hmoty


Kreatín Crea7in je viaczložkový kreatín, ktorý pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre zlepšenie výkonu, zvýšenie svalovej sily a rastu svalovej hmoty. Tento super kreatínový vzorec zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom, zlepší regeneráciu, zotavovanie a vytrvalosť. Je posilnený o aminokyselinu L-Citrulín, ktorá prirodzene zvyšuje hladinu arginínu, ornitínu a syntézu NO, a preto rýchlo prekrví sval, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.

Tento multikreatínový komplex zvyšuje úroveň kreatínu vo svaloch vďaka zlepšenej absorpcii a lepšej biologickej dostupnosti. Je posilnený o účinky aminokyseliny L-Citrulín, ktorá je dôležitým zásobným zdrojom bunkového L-arginínu a rýchly zdroj oxidu dusnatého. Prirodzene zvyšuje hladinu arginínu a ornitínu a teda aj syntézu NO. Vďaka tomu veľmi rýchlo prekrví svaly, zvýši úroveň sily a zlepší vytrvalosť.

Crea7in využíva technológiu multi zdrojov, čo zabezpečí rýchlu a kvalitnú dávku ultra čistých zdrojov kreatínu priamo k svalom a zvýši ich schopnosť regenerovať adenosintrifosfát (ATP). ATP je primárnym zdrojom anaeróbnej energie a počas intenzívneho tréningu sa rýchlo vyčerpáva. Výsledkom je únava a svalové zlyhanie. Vtedy prichádza na rad Cre7in so svojimi výkonnými molekulami, ktoré sa menia do molekúl nazývaných kreatínfosfát, ktorý slúži ako zásobník pre regeneráciu ATP. Crea7in preto pomáha rýchlejšiemu zotaveniu medzi sériami. Táto zmes kreatínov pomôže svalom dostať sa do anabolického stavu aj po náročnom tréningu, čím podporí opravu poškodeného tkaniva. Kombinácia týchto zložiek dopĺňa unaveným svalom živiny a štartuje proces obnovy svalov. To má za následok nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. Navyše podporuje explozívnu energiu a celkový výkon. Ak chcete zlepšiť svoj športový výkon, vytrvalosť, silu a svalový rast, Crea7in je tá správna voľba.

Crea7in komplex a jeho hlavné zložky:

 • Mikronizovaný kreatín monohydrát
 • Pufrovaný kreatín monohydrát
 • Kreatín fosfát
 • Kreatín citrát
 • Kreatín pyruvát
 • Kreatín hydrochlorid (HCL)
 • Kreatín malát
 • L-Citrulín

Výhody:

 • komplex až 7 druhov kreatínu
 • super koncentrovaná kreatínová formula
 • podporuje rast svalovej hmoty a zvyšovanie sily
 • urýchľuje zotavenie svalov a regeneráciu
 • potláča svalovú únavu
 • zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť
 • nemá vedľajšie účinky, ako nadúvanie
 • nevyžaduje nasycovaciu fázu

Odporúčané dávkovanie

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu v 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas tréningu.

Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

Skladovanie

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí v dobre uzavretom obale pri teplote 5 - 30 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#17_004

Špecifické referencie

ean13
8588006751178

Broskyňa-ľadový čaj

Dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (karamel E150).

Melón

Dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (betanin E162).

Zelené jablko

Dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maizetm (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 10 g

10 g

RVH (%)*

Energia

97 kJ

23 kcal

-

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

-

-

Sacharidy

z toho cukry
z toho škrob

4 g

2 g
0,4 g

-

-
-

Bielkoviny

0,06 g

-

Soľ

0,001 g

-

Mikronizovaný kreatín monohydrát

1000 mg

-

Pufrovaný kreatín monohydrát

1000 mg

-

Kreatín fosfát

1000 mg

-

Kreatín citrát

500 mg

-

Kreatín pyruvát

500 mg

-

Kreatín hydrochlorid

500 mg

-

Tri-kreatín malát

300 mg

-

Alfa-ketoglutarát vápenatý

100 mg

-

Dextróza

1,6 g

-

Maltodextrín

1,6 g

-

Fruktóza

0,4 g

-

Waxy maizetm (modifikovaný škrob)

0,4 g

-

Sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa
z toho ginsenoid

100 mg
0,8 mg

-
-

L-citrulín DL-malát (1:1)
 z toho L-citrulín

100 mg
56 mg

-
-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).